$
בורסת ת"א

שותפות רציו פטרוליום החלה את קידוחי הנפט בגויאנה

הקידוח בפרוספקט טנג'ר-1 יבוצע על ידי חברה בת של אקסון מוביל; הפוטנציאל - כ-256 מיליון חביות נפט עם סיכויי הצלחה של כ-72%; משך העבודות נאמד ב-90 יום ובתקציב של 70 מיליון דולר

ליאור גוטמן 20:1310.08.20

שותפות רציו פטרוליום, שפועלת למציאת מאגרי גז ונפט בשווקים זרים, מדווחת על תחילת הקידוח בפרוספקט טנג'ר-1 (1-Tanager) בגואינה שבדרום אמריקה. הקידוח יבוצע על ידי חברה בת של אקסון מוביל, לה יכולת מוצהרת של עבודה במים עמוקים.

 

 

 

הפרוספקט טנג'ר-1 ממוקם בבלוק קייצ'ור (Kaieteur), וניתוח סקר תלת ממדי ססמי חיצוני שבוצע על ידי NSAI (היא החברה שהעריכה בזמנו את מאגרי תמר ולוויתן הישראלים) מלמד על פוטנציאל של כ-256 מיליון חביות נפט עם סיכויי הצלחה של כ-72%.

 

מה דעתך על מניית רציו פטרול יהש:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
ברציו פטרוליום, שמוחזקת בין השאר על ידי שותפות רציו (20%) וקבוצת דלק (17.5%), מזכירים כיבשטח סמוך (בלוק Stabroek) התגלה בעבר מאגר של כמה מיליארדי חביות נפט. הקידוח עצמו צפוי להתבצע בעומק מים של כ- 2,900 מטר, ועד לעומק כללי של כ-8,000 מטר. משך העבודות שם נאמד בכ-90 יום עם תקציב בהיקף של כ-70 מיליון דולר לכלל המחזיקים ברישיון.

 

האחזקות ברישיון נחלקות בין אקסון מוביל (35% אחזקות ואחראית על הקידוח), רציו פטרוליום (25%), חברת Cataleya Energy Limited (עם 25%) והשאר בידי Hess Guyana (Block B) Exploration Limited (עם 15%)

 

 

x