שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

שותפות רציו פטרוליום החלה את קידוחי הנפט בגויאנה

הקידוח בפרוספקט טנג'ר-1 יבוצע על ידי חברה בת של אקסון מוביל; הפוטנציאל - כ-256 מיליון חביות נפט עם סיכויי הצלחה של כ-72%; משך העבודות נאמד ב-90 יום ובתקציב של 70 מיליון דולר

ליאור גוטמן 20:1310.08.20

שותפות רציו פטרוליום, שפועלת למציאת מאגרי גז ונפט בשווקים זרים, מדווחת על תחילת הקידוח בפרוספקט טנג'ר-1 (1-Tanager) בגואינה שבדרום אמריקה. הקידוח יבוצע על ידי חברה בת של אקסון מוביל, לה יכולת מוצהרת של עבודה במים עמוקים.

 

 

 

הפרוספקט טנג'ר-1 ממוקם בבלוק קייצ'ור (Kaieteur), וניתוח סקר תלת ממדי ססמי חיצוני שבוצע על ידי NSAI (היא החברה שהעריכה בזמנו את מאגרי תמר ולוויתן הישראלים) מלמד על פוטנציאל של כ-256 מיליון חביות נפט עם סיכויי הצלחה של כ-72%.

 

מה דעתך על מניית רציו פטרול יהש:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
ברציו פטרוליום, שמוחזקת בין השאר על ידי שותפות רציו (20%) וקבוצת דלק (17.5%), מזכירים כיבשטח סמוך (בלוק Stabroek) התגלה בעבר מאגר של כמה מיליארדי חביות נפט. הקידוח עצמו צפוי להתבצע בעומק מים של כ- 2,900 מטר, ועד לעומק כללי של כ-8,000 מטר. משך העבודות שם נאמד בכ-90 יום עם תקציב בהיקף של כ-70 מיליון דולר לכלל המחזיקים ברישיון.

 

האחזקות ברישיון נחלקות בין אקסון מוביל (35% אחזקות ואחראית על הקידוח), רציו פטרוליום (25%), חברת Cataleya Energy Limited (עם 25%) והשאר בידי Hess Guyana (Block B) Exploration Limited (עם 15%)

 

 

x