$
בורסת ת"א

פרסום ראשון

יוסי ויניצקי, מנהל מערך ההייטק בבנק הפועלים, סיים את תפקידו

היה אחראי לתוכנית השקעה של הבנק בכ-20 קרנות ישראליות; ויניצקי נכנס לתפקידו לפני כחמש וחצי שנים, לאחר שהיה שותף בקרן הון הסיכון אתגר; מפועלים נמסר: "הייתה לו תרומה משמעותית במיצוב בנק הפועלים כשחקן מוביל בתחום"

מאיר אורבך 18:4520.07.20

יוסי ויניצקי, מנהל מערך ההיי טק בבנק הפועלים סיים את תפקידו, כך נודע לכלכליסט. ויניצקי נכנס לתפקידו בבנק הפועלים לפני כחמש וחצי שנים לאחר שהיה שותף בקרן הון הסיכון אתגר.

 

במסגרת תפקידו היה אחראי ויניצקי לתוכנית השקעה של הבנק בכ-20 קרנות ישראליות. הבנק מעורב בפעילות רבה עם תעשיית ההיי טק.

 

 

יוסי ויניצקי יוסי ויניצקי צילום: אביגיל עוזי

 

 

מבנק הפועלים נמסר: "יוסי היה ממקימי מערך פעילות הבנק בתחום תעשיית הייטק, והייתה לו תרומה משמעותית במיצוב בנק הפועלים כשחקן מוביל בתחום. אנו מודים לו על תרומתו הרבה ומאחלים לו הצלחה רבה בדרכו החדשה".

 

בחודש אפריל, שיאו של הגל הראשון, לאחר השתתפותו בוועידת האונליין של 'כלכליסט', שדנה במצב ההייטק הישראלי בימי משבר הקורונה, השיב לשאלות הגולשים ואמר כי "לעובדים המוכשרים תמיד יהיה ביקוש".

 

לאחר שנשאל מה לדעתו הצפי למשך הזמן שתחום ההייטק יחזור לעבוד לאחר המשבר, ענה: "תחום ההייטק הגיב במהירות למשבר ועבר ברובו לעבודה מהבית. החברות בתחום ערוכות בצורה טובה יותר לכך מסקטורים אחרים. עם זאת, העבודה תחזור במלואה רק כשיקלו במגבלות הבריאותיות".

  

 

 

x