$
בורסת ת"א

אבי מוסלר, מנכ"ל חברת הנדל"ן המניב אמות, פורש לאחר 15 שנים בתפקיד

מוסלר הודיע לדירקטוריון החברה על רצונו לסיים את תפקידו ולפנות לעיסוקים פרטיים. הוא יסיים את תפקידו בעוד כ-4 חודשים

שירות כלכליסט 17:3405.07.20
אבי מוסלר, מנכ״ל אמות ב-15 השנים האחרונות, הודיע לדירקטוריון החברה על רצונו לסיים את תפקידו ולפנות לעיסוקים פרטיים. מוסלר יסיים את תפקידו בעוד כ-4 חודשים.

 

מה דעתך על מניית אמות:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

אבי מוסלר מסר: "החלטתי לסיים את עבודתי ולפרוש מתפקידי כמנכ"ל אמות לאחר כ-15 שנים מאתגרות, חזקות ומוצלחות של צמיחה רצופה. היו אלה שנות עשייה מרתקות ואינטנסיביות וכעת החלטתי לפנות לעיסוקים פרטיים ולהקדיש גם לזמן איכות עם המשפחה. אני מבקש להודות ליו"ר דירקטוריון החברה, נתן חץ, על האמון והתמיכה, לדירקטוריון, להנהלה ולעובדי הקבוצה המסורים אשר להם תרומה חשובה בהצלחה של אמות".

 

 אבי מוסלר מנכ"ל אמות אבי מוסלר מנכ"ל אמות צילום: עמית שעל

 

נתן חץ, יו"ר אמות מסר: ״אני מכבד את החלטתו של אבי מוסלר לפרוש מתפקידו ומודה לו על שנים של פעילות משותפת ופוריה ועל הישגיו בהובלת תהליכים משמעותיים בפיתוח וניהול נכסי הקבוצה. מוסלר, יחד עם צוות ההנהלה האיכותי של החברה, הוביל את מהלכיה המרכזיים של אמות מרכישתה בשנת 2005. תחת שרביטו החברה הפכה לחברת נדל"ן מהמובילות במשק הנסחרת במדד תל אביב 35 וצמחה בתקופת כהונתו מהיקף נכסים של כמיליארד ש"ח לחברה עם נכסים בהיקף של יותר מ-13 מיליארד ש"ח."

  

אמות מקבוצת אלוני חץ (55%) פועלת בשוק הישראלי מעל 50 שנה והינה אחת מחברות הנדל"ן המניב הגדולות והמובילות בישראל. אמות מחזיקה 104 נכסים מניבים בישראל בשטח כולל של 1.5 מיליון מ"ר (מתוכם כ- 552,000 מ"ר חניות) ומספר חטיבות קרקע המיועדות לפיתוח מתוכן ארבע פרויקטים בשלבי בנייה (תוצרת הארץ בת"א, בחולון ובמודיעין ובני ברק). עיקר נכסיה הינם באזור מרכז הארץ ובהם שעורי תפוסה גבוהים (כ- 97.6%).

 

x