בורסת ת"א

נחשף בכלכליסט

גיל קוטלר מצטרף לצמרת נכסים ובניין

ימונה לתפקיד המשנה למנכ"ל לפיתוח עסקי; קוטלר חוזר לקבוצת אי.די.בי, שנמצאת בשלבי הסדר חוב מול נושיה; הוא מגיע מקבוצת דלק, שאליה עבר לפני שנה וגם היא מצויה בסוג של הסדר מול נושיה — הסדר חיזוק ביטחונות

גולן חזני 07:5202.06.20

נכסים ובנייןדיווחה אתמול (ב') על מינויו של גיל קוטלר לתפקיד המשנה למנכ"ל לפיתוח עסקי, ואישרה את הידיעה הבלעדית שפורסמה אתמול בבוקר ב"כלכליסט".

 

מה דעתך על מניית נכסים ובנין:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

בשוק היו מי שקיבלו באכזבה את ההודעה, שכן היו שקיוו שעם מינויו למנכ"ל, יגייס אדוארדו אלשטיין, בעל השליטה בנכסים ובניין, איש מקצוע מתחום הנדל"ן, שיפתח את עסקי החברה. בפועל, בחר אלשטיין באיש מקצוע מוערך אמנם, אבל מתחום הפיננסים.

 

 

גיל קוטלר גיל קוטלר צילום: עמית שעל

 

קוטלר חוזר לקבוצת אי.די.בי, שנמצאת בשלבי הסדר חוב מול נושיה. הוא מגיע מקבוצת דלק, שאליה עבר לפני שנה וגם היא מצויה בסוג של הסדר מול נושיה — הסדר חיזוק ביטחונות.

 

קוטלר שימש במשך 3 שנים כסמנכ"ל הכספים של אי.די.בי פתוח ודיסקונט השקעות, שבמהלכן השתכר כ־13 מיליון שקל. הוא הגיע לשם מקבוצת גזית גלוב, שם שימש כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל כספים.

 

אי.די.בי ודסק"ש הן שתי חברות נפרדות, שחלקו את אותם בעלי תפקידים בכירים. לאחרונה הופרדו התפקידים. אהרון קאופמן מונה למנכ"ל אי.די.בי פתוח, שמצויה בהליכי הסדר חוב עם נושיה והשווי הנכסי הנקי שלה שלילי ועומד על כמיליארד שקל, ולתפקיד מנכ"ל דסק"ש מונה לאחרונה דורון כהן.

 

מניית נכסים ובניין ירדה אתמול ב־3.4% במסחר בבורסה בתל אביב.

x