$
קנאביס

בוחנת חלופות להנפקה? פנינה רוזנבלום הגיעה לאסיפה של אינטרנט זהב

רוזנבלום הגיעה היום לאסיפת מחזיקי האג"ח של החברה והציגה את פעילות הקנאביס שלה, שאותה היא מתכננת להנפיק; רוזנבלום: "נכון לעכשיו החברה ממשיכה בתהליך ההנפקה הראשונית"

צלי גרינברג 13:3402.12.19
פנינה רוזנבלום השתתפה היום (ב') באסיפת מחזיקי האג"ח של אינטרנט זהב, שהתקיימה במשרדי עו"ד גרוס במשרדי עזריאלי, והציגה את פעילותה בתחום הקנאביס אבל לא נתנה הצעה לרכישה. רוזנבלום הייתה האפשרות המועדפת להכנסת פעילות לשלד של פעילת שוק ההון ליאת בידס.

 

לפני כחודש הציגה רוזנבלום למשקיעים מצגת על פעילותה בתחום מוצרי ה-CBD שאותה היא מבקשת להנפיק, והציגה שווי של 100 מיליון שקל. עם סיום המצגת רמזה רוזנבלום על הורדת השווי, ואמרה למשקיעים כי חשוב לה יותר שהם ירוויחו מהשקעתם בהנפקה.

 

גורמים בשוק ההון מסרו לכלכליסט כי השווי העומד על הפרק להנפקת החברה PRC של רוזנבלום הוא כ-60 מיליון שקל, וכי יש אפשרות שיירד עוד יותר. חלק מהגורמים תולים בכך את הסיבות לניסיון איתור השלד על ידה.

 

פנינה רוזנבלום פנינה רוזנבלום צילום: אוראל כהן

 

 

 

בנוסף, בבית המשפט המחוזי בתל אביב מתנהלת נגד רוזנבלום וחברת הקנאביס שלה תביעה לקבלת חצי מהחברה על ידי שני היזמים ליאור ויין ואורן מימוני, שטוענים כי הם הפנו אותה לנושא ולימדו אותה ומי מטעמה את החומר המקצועי. השניים ביקשו קבלת צו מניעה להנפקה, שנדחה על ידי בית המשפט, אך התביעה עדיין ממשיכה.

 

מפנינה רוזנבלום נמסר בתגובה כי "קיבלתי פנייה ממנכ"לית חברת Upstream Capital (ליאת בידס, צ"ג) לבחינת הכנסת פעילות PRC לשלד בורסאי, ומחובתי לבחון זאת. נכון לעכשיו PRC ממשיכה בתהליך ההנפקה הראשונית".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x