$
בורסת ת"א

הושלמה עסקת בזק - דארן גלאט ורן פורר ישמשו דירקטורים בחברה

סרצ'לייט תחזיק ב-60% בבי-קום, החברה האם של בזק, לצד דוד פורר שיחזיק ב-12% - בנו אבנר ישמש נציגו בדירקטוריון החברה הבת; דורון תורג'מן ועמי בר לב עוזבים את הדירקטוריון - בר לב ימשיך לכהן כמנכ"ל בי-קום

גולן חזני 09:3902.12.19

השליטה בחברת בזק עברה רשמית לידי קרן סרצ'לייט ואיש העסקים דוד פורר. העסקה הושלמה הבוקר (ב') וסרצ'לייט תקבל את השליטה בבי-קום המחזיקה בשליטה בבזק (26%), בהשקעה של 485 מיליון שקל.

 

 

 

בזק הודיעה הבוקר על הפסקת כהונתם של דורון תורג'מן ועמי בר לב כדירקטורים בחברה. נציג סרצ'לייט דארן גלאט (שותף מנהל בקרן) ימונה כדירקטור בבזק וכך גם רן פורר, בנו של דוד פורר, שהוביל את העיסקה מטעם המשפחה.

מה דעתך על מניית בזק:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

 

פורר יהיה השותף הישראלי בחברה, עם החזקה של 12% בבי-קום, סרצ'לייט תחזיק 60% בחברה. תומר ראבד מבנק ההשקעות RBC שימש כבנקאי ההשקעות של את סרצ'לייט בעסקה.

 

תורג'מן שימש מנכ"ל אינטרנט זהב שתישאר גם לאחר העסקה שלד בורסאי. הוא ובר לב שימשו כמנכ"ל ויועץ משפטי של אינטרנט זהב ובי-קום בתקופה שבה נשלטה בידי שאול אלוביץ'. עמי בר לב ישאר מנכ"ל בי-קום לאור הצלחת ההסדר.

  

מנכ"ל ביקום עמי בר לב, אמר כי "העסקה מהווה ציון דרך בפעילות החברה וצפויה להוביל לחיזוק מעמדה ויכולותיה. עסקה זו מהווה הזדמנות לשילוב בעלי שליטה מהשורה הראשונה, הן לחברת ביקום והן לבזק, בעלי ניסיון ואיתנות פיננסית - המייצגים יכולות וערך מוסף עסקי וניהולי משמעותי לטובת הקבוצה.

 

לקרן סרצ'לייט ניסיון מוצלח ומוכח בהשקעות גלובליות בתחום התקשורת, אגב קידום תהליכים בתחומי שדרוג תשתיות וטכנולוגיות, במעורבותה הישירה של סרצ'לייט.אנו מאמינים כי יתרונותיהם הברורים של קרן סרצ'לייט ומשפחת פורר, בשילוב יכולות הניהול הגבוהות הקיימות כיום בתוך קבוצת בזק, יובילו לצמיחה עסקית ואסטרטגית, אגב השאת ערך עבור בעלי המניות ומחזיקי העניין של ביקום ובזק, לרבות לקוחות הקבוצה והציבור. הנהלת בי-קום תמשיך לתמוך בפעילות העסקית".

 

מימין: דארן גלאט, שותף מנהל בקרן סרצ'לייט ואיש העסקים דוד פורר
מימין: דארן גלאט, שותף מנהל בקרן סרצ'לייט ואיש העסקים דוד פורר צילומים: ענר גרין, beet.tv

בטל שלח
    לכל התגובות
    x