בורסת ת"א

נובולוג משלימה רכישת מניות מדיווקוויפ תמורת 31.5 מיליון שקל

המחיר משקף שווי של כ-105 מיליון שקל לחברה הנרכשת, לאחר רכישת השליטה בה לפני כשנתיים תמורת כ-45.5 מיליון שקל; עירן טאוס, מנכ"ל נובולוג: "השלמת הרכישה תאפשר מיצוי פוטנציאל הצמיחה הטמון בשוק בו מדיווקוויפ פועלת"

צלי גרינברג 15:4212.11.19

חברת שרותי הבריאות נובולוג דיווחה היום (ג') כי היא משלימה את רכישת חברת הבריאות מדיווקוויפ תמורת 31.5 מיליון שקל, המשקפים לחברה הנרכשת שווי של כ-105 מיליון שקל. לפני כשנתיים נובולוג רכשה 70% ממניות מדיווקוויפ תמורת כ-45.5 מיליון שקל, וכעת היא מממשת אופציה לרכישת יתר 30% ממניות החברה, המוחזקות על ידי עופר עמר, מנכ"ל מדיקוויפ. נובולוג נסחרת בבורסת תל אביב בשווי של 799 מיליון שקל.

 

מה דעתך על מניית נובולוג:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

עירן טאוס, מנכ"ל נובולוג, מסר במסגרת הודעת החברה על העיסקה כי "תחום הטיפול הביתי בו עוסקת מדיווקוויפ צומח במהירות ומהווה מנוע צמיחה מרכזי עבור קבוצת נובולוג. אין לנו ספק שהשלמת הרכישה על ידי נובולוג תאפשר מיצוי פוטנציאל הצמיחה הטמון בשוק בו מדיווקוויפ פועלת. אנחנו מצפים לגידול משמעותי בהיקפי הפעילות של החברה בשנים הקרובות ומתעתדים להגדיל את היקפי הפעילות, כך שישתקפו בתוצאות העסקיות".

 

 

מפעל נובולוג מפעל נובולוג

 

מדיקוויפ פועלת בתחום הטיפול הביתי בישראל ומתמחה בטיפול בחולים מונשמים כרוניים, נתמכי נשימה, סיוע בחמצן, אבחון וטיפול בתסמונת דום נשימה חסימתית בשינה. החברה מספקת שירותים נוספים כדוגמת הוספיס בית, שיקום ריאתי ושיקום אורתופדי.

 

בין לקוחות מדיקוויפ - קופות החולים, בתי חולים פרטיים, משרד הביטחון ולקוחות פרטיים. במסגרת הפעילות בבית הלקוח, הציוד של החברה מושכר על בסיס יומי ונמצא בשימוש המטופל במסגרת הסכמים עם קופות או בתי החולים. בסוף חודש אוגוסט השנה דיווחה נובולוג כי חברת אינפומד, הנמצאת בבעלותה המלאה, תרכוש 71%-75% ממניות חברת אודורו מערכות, שפיתחה מערכת תורים ממוחשבת לרופאים בישראל, תמורת 18 עד 19 מיליון שקל.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x