$
שוק ההון

סולחה לקראת פרידה? ביגר מבקש מהמוסדיים לאשר למנכ"ל פז פוגל את תנאי הפרישה

יו"ר פז שלח מכתב לגופים המוסדיים ובו בקשה אישית לאשר למנכ"ל החברה שהודיע על פרישתו את תנאי הפרישה: "אין זה סוד שהתגלעו בינינו חילוקים, אך תנאי הפרישה סבירים". מדובר במענק מיוחד של 3 מיליון שקל

רחלי בינדמן 09:4224.10.19

יו"ר פז אברהם ביגר, שהמתיחות בינו לבין מנכ"ל פז ב-12 השנה האחרונות יונה פוגל הובילו לפרישתו של פוגל עליה הכריז לפני כחודש, מפציר בגופים המוסדיים המחזיקים במניות פז לאשר לו את תנאי הפרישה.

 

 

 

מה דעתך על מניית פז נפט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

חבילת הפרישה המבוקשת לפוגל עומדת על 3 מיליון שקל כשהמוסדיים לכאורה לא חייבים לאשר אותה.

 

במכתב ששלח ביגר לגופים המוסדיים הוא כותב: "אין זה סוד כי ביני (יו"ר הדירקטוריון) לבין יונה התגלעו בחודשים האחרונים מחלוקות כאלו ואחרות בנוגע לניהולה של החברה. עם זאת, יונה מסיים 12 שנות כהונה כמנכ"ל החברה, במהלכן נעשו פעולות שתרמו רבות להתפתחותה של החברה ולצמיחתה. הדרך להודות ליונה על שירותו רב השנים ועל תרומתו לפז היא, בין היתר, באישור תנאי הפרישה שלו שיעמדו בקרוב להכרעתכם".

 

ביגר ופוגל ביגר ופוגל

 

האסיפה הכללית של פז תתכנס בסוף אוקטובר לאשר תנאי פרישה לפוגל. הגופים שיכריעו את גורל התנאים הם מיטב-דש, פסגות, הפניקס, ילין לפידות, מנורה וקרן ההשקעות נוקד.

 

במכתבו כותב עוד ביגר: "תנאי הפרישה המוצעים הם סבירים וראויים למנכ"ל המסיים תקופת כהונה ארוכה כל כך. מבדיקה של תנאי ההעסקה המקוריים של יונה בהסכם ההעסקה שלו נראה כי בזמנו לא ניתן ביטוי הולם לתנאי הפרישה העתידיים שלו ומשום כך, ביקשנו להעניק לו את התגמול המוצע כעת. אני קורא לכם להיעתר לבקשתם של ועדת התגמול והדירקטוריון של החברה ולאשר תנאי פרישה אלה."

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x