$
בורסת ת"א

כיל תשקיע 20 מיליון דולר בהגדלת כושר הייצור לתחליפי בשר

ההחלטה התקבלה לאחר חתמימה על הסכמי אספקה חדשים מול שותפים ולקוחות באירופה, צפון ודרום אמריקה; עופר ליפשיץ, נשיא חטיבת פתרונות הפוספט של כיל: "הטכנולוגיה שפיתחנו מאפשרת ליצרנים לענות על צרכי הלקוחות תוך הרחבת פיתוח המוצרים שלהם ליישומים חדשים"

צלי גרינברג 15:5815.10.19
חברת כילהודיעה היום (ג') כי היא צפויה להשקיע כ-20 מיליון דולר בהרחבת יכולותיה בשוק תחליפי הבשר הצמחיים, לאחר חתימה על מספר הסכמי אספקה שתחום.

 

 

 

הסכמי האספקה נחתמו מול שותפים ולקוחות באירופה, צפון ודרום אמריקה ושווקים נוספים, והחברה מציינת בהודעתה , כי על פי נתוני מחקרים שונים של ענף המזון העולמי, שוק תחליפי הבשר העולמי הסתכם ביותר מ-4 מיליארד דולר בשנת 2018, וצפוי לצמוח בשיעור שנתי ממוצע של 7% עד 9%.

מה דעתך על מניית איי.סי.אל:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
0% 0% 100%

 

עופר ליפשיץ, נשיא חטיבת פתרונות הפוספט של כיל, מסר במסגרת ההודעה של החברה, כי "יכולות התאמה ותגובה מהירה הן המפתח שלנו לשירות הלקוחות של החברה. הטכנולוגיה שפיתחנו, ROVITARIS, מאפשרת ליצרנים לענות על צרכי הלקוחות תוך הרחבת פיתוח המוצרים שלהם ליישומים חדשים".

 

החברה השקיעה עד היום מיליוני דולרים בודדים שיועדו לפיתוח טכנולגיית Rovitaris, התומכת בייצור מזון על בסיס צמחי, נקי מאלרגנים. כיל מדווחת עוד, כי היא ממשיכה לפתח מקורות חלבון חדשים ולבדל את מוצריה עבור לקוחותיה השונים, וכי בכוונתה להרחיב את תיק המוצרים של החברה בתחום החלבונים מבוססי הקטניות (אפונה ופול).

  

כיל היא יצרנית גלובלית מובילה של מינרלים וכימיקלים מיוחדים המפעילה שרשרות ערך של ברום, אשלג ופוספט, ופעילותה מתבצעת בארבע חטיבות עסקיות: מוצרים תעשייתיים (שרשרת הערך של ברום ועסקים משלימים), אשלג, פתרונות פוספט (שרשרת ה- P2O5) ופתרונות חדשניים לחקלאות. החברה מעסיקה כ-11 אלף עובדים ברחבי העולם, והכנסותיה לשנת 2018 הסתכמו ב-5.6 מיליארד דולר.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x