$
בורסת ת"א

קרן הריט מניבים רכשה בניין משרדים ברעננה ב-51 מיליון שקל

הנכס בן 3 קומות, והוא מאכלס 14 שוכרים, עם 94% תפוסה. דמי השכירות המתואמים הצפויים בנכס - 3.6 מיליון שקל בשנה; הסכם הרכישה מותנה בהשלמת הסכם חכירה עם רשות מקרקעי ישראל

חזי שטרנליכט 09:1402.10.19

קרן הריט מניביםרכשה בניין משרדים ומסחר בן 3 קומות ברעננה תמורת 51 מיליון שקל - החברה מציינת בהודעתה כי ה-NOI השנתי הצפוי במבנה עומד על 3.6 מיליון שקל.

 

שטח הבניין הוא כ-4,500 מ"ר והוא כולל חניות עיליות. התפוסה בבניין עומדת כיום על 94%, עם 14 שוכרים, בתחומי ההיי-טק, המסחר ומקצועות חופשיים - בתפוסה מלאה יניב הנכס תשואה של 7%.  

 

מה דעתך על מניית מניבים ריט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

הסכם הרכישה מותנה בתנאים מתלים, בהם השלמת רישום זכויות החכיה על שם המוכר, לפי הסכם חכירה חדש שיחתם עם רשות מקרקעי ישראל.

 

כלל הנכסים של מניבים לאחר רכישה זו משתרעים על פני כ- 100 אלף מ"ר עילי לשימושים שונים וכ- 23 אלף מ"ר חניונים, בראש העין, ירושלים, הר טוב, רחובות, רמלה וכפר סבא. השווי של הנכסים בניהול הקרן נאמד בכ-850 מיליון שקל.

 

נכס נוסף הנמצא בהקמה, שבו השקיעה קרן מניבים לאחרונה, בשיתוף עם בית ההשקעות מיטב דש (חלקה של מניבים 60%), הוא מגדל משרדים בשטח של כ-25 אלף מ"ר בצומת רעננה-כפר סבא. הקמתו של מגדל מניבים-מיטב נמצאת בעיצומה, והשלמת המגדל בהיקף השקעה צפוי של כ-350 מיליון שקל מתוכננת עד לסוף שנת 2020.

 

 

עופר אברם מנכ"ל ושותף קרן מניבים עופר אברם מנכ"ל ושותף קרן מניבים צילום: אבישי פינקלשטיין

בטל שלח
    לכל התגובות
    x