בורסת ת"א

הכשרת הישוב תוכל להנפיק מניות - אבל בינתיים בוחנת גיוס אג"ח

החברה השלימה רישום של מניות חדשות לאחר הקצאה פרטית - במסגרת חיסול מניות היסוד שלה; המהלך יאפשר לה לבצע גיוסי הון אך בשלב זה נבחן גיוס חוב באמצעות הרחבת סדרת האג"ח 22

חזי שטרנליכט 10:0207.08.19

הכשרת הישוב ממשיכה להשלים את תהליך השטחת מבנה ההון שלה - שיוביל לכך שתוכל להנפיק מניות, ובינתיים היא מחליטה לבחון גיוס חוב באמצעות אג"ח.  

החברה שבשליטת משפחת נמרודי, משלימה הבוקר את הרישום של מניות כתוצאה מהקצאה פרטית. הקצאה זו היא חלק מהתהליך לחיסול מניות מיוחדות שהיו בחברה בשם מניות יסוד, שבהן החזיקה משפחת נמרודי ושהקנו לה רוב מוחלט בזכויות ההצבעה בחברה.

 

מה דעתך על מניית הכשרת הישוב:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

הכשרת הישוב ביצעה הקצאה פרטית של 16.5 מיליון מניות, שיוענקו דרך אופציות שאינן רשומות למסחר למשפחת נמרודי דרך חברה שלה בשם NLD. המניות שהוקצו דרך האופציות מהוות 37.5% מהחברה.

 

הליך השטחת מבנה ההון עבר חודשים של דיונים והתנגדויות של המוסדיים ולבסוף צלח והסתיים בהצלחה השבוע, לאחר מו"מ עם הגופים המוסדיים.

 

אתמול דיווחה הכשרת הישוב כי התמלאו התנאים לביצוע המהלך, שנועד לאפשר לחברה לבצע גיוסי מניות. החברה אם כן תוכל לבצע גיוסי הון בקרוב אך שוקלת בשלב זה גיוס חוב באמצעות הרחבה נוספת של סדרת אג"ח (סדרה 22).

 

דירוג מעלות ברמת +BBB מאפשר לה לגייס עד 75 מיליון שקל. סדרה 22 נסחרת בתשואה לפדיון של 2.8% טרם פתיחת המסחר הבוקר והיקפה לפני ההרחבה עומד על 171 מיליון שקל. האגרת מיועדת להיפרע עד יוני 2027.

 

עופר נמרודי עופר נמרודי צילום: ורדי כהנא

בטל שלח
    לכל התגובות
    x