שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

פחות מהמתוכנן: חברת הגמל של אלטשולר "תסתפק" בשווי של 900 מיליון שקל

על פי נייר ההנפקה שהפיצו החתמים, שוויה של חברת הגמל נמוך בכ-100 מיליון שקל מההערכות הראשוניות; עוד עולה כי גילעד אלטשולר ויאיר לוינשטיין מתחייבים להישאר מעורבים בניהול החברה לפחות 5 שנים מיום ההנפקה

רחלי בינדמן 14:0710.07.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

אלטשולר שחם גמל מעניקה לעצמה תג מחיר מבוקש של 900 מיליון שקל ולא מיליארד שקל כפי שציפתה מלכתחילה.

 

 

הבוקר (ד') הופץ בקרב הגופים המוסדיים נייר הנפקה על ידי חתמי ההנפקה שמובילים רוסאריו חיתום ולאומי פרטנרס שקובע מחיר מינימום מבוקש של 4.7 שקלים למניה בשלב המוסדי - מחיר המשקף שווי אפקטיבי 877 מיליון שקל (אחרי הנחה של 2.5% למוסדיים).

 

בלי הנחה מחיר החברה עומד על 900 מיליון שקל. בנייר ההפצה נכתב כי גילעד אלטשולר, מנכ"ל משותף בבית ההשקעות ומנהל ההשקעות הראשי, והרוח החיה מאחורי ניהול ההשקעות של כספי הגמל, ויאיר לוינשטיין, שותף בחברת הגמל ומנכ"ל חברת הגמל התחייבו להמשיך להיות מעורבים בניהול החברה למשך 5 שנים לפחות.

 

חברת הגמל של אלטשולר היא הגדולה והצומחת בישראל והיא מחזיקה בנתח שוק של 17.6%. הכנסות החברה ב-2018 עמדו על 529 מיליון שקל עם רווח נקי של 40 מיליון שקל. החברה מצפה לסיים את 2019 עם הכנסות של 674 מיליון שקל ורווח נקי של 98 מיליון שקל (בנטרול אופציות לעובדים) ועם היקף נכסים מנוהל צפוי של 106 מיליארד שקל.

 

 

גילעד אלטשולר גילעד אלטשולר צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x