שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

חנן מור מגדילה את הבטוחות למחזיקי האג"ח ב-80 מיליון שקל

זאת במטרה להוריד את התשואה ולהכין את חברת הנדל"ן לקראת הגיוסים הבאים; הבטוחות כוללות חלק מהפרויקט הראשון שלה במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן" בעיר ראשון לציון

גולן חזני 17:2208.07.19
קבוצת חנן מורשבשליטת חנן מור דיווחה היום (ב') כי בכוונתה להגדיל את הבטוחות למחזיקי האג"ח סדרה ח' שלה. החברה תעניק בטוחות נוספות בשווי 80 מיליון שקל למחזיקים.

 

מה דעתך על מניית חנן מור:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

בטוחות אלה כוללות חלק מהפרויקט הראשון שלה במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן" –מתחם 508 בשכונת "נרקיסים" החדשה בראשון לציון, שבו נחתמו חוזים למכירת 38 דירות מתוך 80 דירות בפרוייקט.

 

היקף הסידרה הוא 103 מיליון שקל והתשואה שלה עמדה על 5.5% וירדה ל-4.8% בעקבות ההודעה של מור. הצעד של החברה נעשה כדי להוריד את התשואה ולהכין אותה לקראת הגיוסים הבאים של חוב שיהיו כבר כחברת נדל"ן מניב לאחר שתסיים בניה של קניון ומרכז מסחרי נוסף במודיעין.

 

הבטוחות הקודמות למחזיקי הידרה כוללות חשבונות העודפים בפרויקטים של הקבוצה בעיר חריש, ומיזם מסחר רחוב ומגורים בשכונת מורשת החדשה במודיעין.

 

מור חתמה על התקשרויות למכירת 185 דירות במחצית הראשונה של 2019, בהשוואה ל-27 דירות במחצית המקבילה ב-2018, בהתאם לזינוק בשוק הנדל"ן השנה בארץ.

 

 

חנן מור חנן מור צילום כלכליסט

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x