מנועי הכסף
גג עמוד מנועי הכסף

מנועי הכסף

מתי הביטקוין יגיע ל-100 אלף דולר ומה יקרה אז

זינוק של כמעט 250% מתחילת 2019, עלייה שבועית של 35% ושיא של שנה וחצי החזירו את המטבע הווירטואלי למרכז הבמה. על המשמעויות דיברנו בפרק ה-62 של פודקאסט מנועי הכסף

שי סלינס 17:5327.06.19

אחרי נפילה שנתית של 74% במהלך 2018 ומחיקה כוללת של 700 מיליארד דולר מהשוק, חזר השבוע הביטקוין לבמה המרכזית - ובענק. זינוק של כמעט 250% מתחילת 2019, עלייה שבועית של 35% ושיא של שנה וחצי במחיר החזירו את העניין למטבע הווירטואלי והעלו מחדש את הדיון על המשמעויות ארוכות הטווח.

 

 

 

 

בין הסוחרים הדעות חלוקות לגבי הראלי האחרון של הביטקוין. מצד אחד, הסוחרים שסבורים שהעלייה עוד תימשך רואים בעניין הרב את העניין שמגלות חברות כמו פייסבוק וג'יי.פי מורגן בפעילות הקריפטו. מצד שני יש סוחרים ספקניים הטוענים שכלל לא ברור עד כמה היוזמות מטעם חברות הענק יחזקו בטווח הארוך את הביטקוין ואת יתר המטבעות הדיגיטליים.

 

על הסיבות לזינוק האחרון בביטקוין, על חלקו של הליברה של פייסבוק בעולם הפיננסי העתידי ועל מה אנחנו מאמינים שיקרה אם וכאשר המטבע הווירטואלי יהיה שווה מאה אלף דולר דיברנו בפרק ה-62 של פודקאסט מנועי הכסף עם אורי גרינפלד, הכלכלן והאסטרטג הראשי של פסגות בית השקעות. בפרק, התארח אליחי וידל עורך CTECH מבית כלכליסט.

 

 

פודקאסט שבועי על הנושאים החמים בעולם הכלכלה
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 צילום: רויטרס

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x