שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

תקופת ההכשרה הסתיימה: אלי אלעזרא ממנה את בנו בן ה-29 למנכ"ל

אור אלעזרא הצטרף בשנת 2016 לחברת ההחזקות הכוללת את הכשרה לביטוח, אלבר וחברת הנדל"ן אפרידר בתור עוזר אישי של אביו; יחליף בתפקיד את שמעון חזות

רחלי בינדמן 14:5424.06.19

הכנת השטח שביצע אלי אלעזרא עבור בנו אור אלעזרא עת מינה אותו לתפקידים בכירים בקבוצת החברות שלו, מבשילה כעת: אור אלעזרא מונה לתפקיד מנכ"ל אלעזרא החזקות הפרטית.

 

 

אור, בן 29 בלבד, מונה לתפקיד לאחר שכיהן בתפקידים רבים בקבוצת החברות המחזיקה בפעילויות נדל"ן (אפרידר), רכב (אלבר) וביטוח (הכשרה ביטוח). אלעזרא הצעיר יחליף בתפקיד את שמעון חזות.

 

 

אור אלעזרא אור אלעזרא

 

התפקיד המשמעותי הראשון של הבן היה ביוני 2016 לעוזר יו"ר דירקטוריון הכשרה ביטוח, תפקיד אותו ממלא אביו, אלי אלעזרא. במרץ 2017 מונה לעוזר יו"ר אלבר ובאפריל לדירקטור באלעזרא החזקות כך שהיה ברור שהאב מכשיר את בנו לרשת את האימפריה בסוג של תקופת חניכה.

 

בתפקידו כעוזר היו"ר בהכשרה השתכר הבן 25 אלף שקלים בחודש בהיקף משרה של 80%. כעת כמובן צפוי שכרו לעלות. אף על פי שאלעזרא החזקות היא חברה פרטית יש לציין כי לחברה אגרות חוב נסחרות ומי שעומד עדיין בראש הדירקטוריון שלה הוא אלעזרא האב כך שהוא בעצם יפקח על המנכ"ל, בנו.

 

חברות הקבוצה מונות כאמור את אלבר שהיא חברת ליסינג פרטית (שהיו"ר שלה הוא אלי אלעזרא והמנכ"ל הוא אורן אלעזרא אחיינו). אלעזרא מכהן גם כיו"ר הכשרה ביטוח שמנוהלת על ידי מנכ"ל שכיר - שמעון מירון, ונחשבת לחברת ביטוח בינונית.

 

כמו כן, היא מחזיקה בחברת הנדל"ן אפרידר. כל החברות הללו פועלות דרך מימון משוק ההון באמצעות אגרות חוב שהנפיקו ולכן הן חברות מדווחות. בעקבות משבר 2008 התמודד אלעזרא עם זינוק בתשואות האג"ח שהנפיק כולל האג"ח של חברת הביטוח שאף נאלצה לעבור הליך של פריסה מחדש של החוב אך בסופו של דבר החזיקה למשקיעים עד השקל האחרון.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x