$
שוק ההון

איתן בן אליהו משקיע 1.5 מיליון שקל בקנביט

האלוף במיל' רכש מניותיה של חברת הקנאביס הנסחרת בבורסת ת"א בשווי 211.8 מיליון שקל - 3 ימים אחרי שהודיעה על מינויו ליו"ר - כך דיווחה היום קנביט; המינוי נדרש לסיום השתלטות קבוצת המשקיעים בראשות ברק רוזן, שכעת מחזיקה ב-52% ממניות החברה

צלי גרינברג 11:3006.06.19

איש צבא נוסף נכנס לעסקי הקנאביס: מפקד חיל האוויר ויו"ר אירונטיקס לשעבר, האלוף במיל' איתן בן אליהו, ישקיע 1.5 מיליון שקל במניות חברת הקנאביס "קנביט", 3 ימים אחרי שהחברה הודיעה כי יחל לכהן בה כיו"ר, כך מדווחת החברה.

 

 

חברת קנביט נסחרת בבורסה בתל אביב בשווי 211.8 מיליון שקל, ובקופתה יש כעת כ-65 מיליון שקל. בן אליהו מונה לאחר שקבוצת המשקיעים בראשות ברק רוזן השלימה את השתלטותה על החברה, ויחזיקו כ-52% מהון המניות - כאשר חלק מתהליך השלמת העיסקה דרש מינוי יו"ר פעיל לחברה. החברה דיווחה בנוסף על מינוייה של חברת הכנסת לשעבר יפעת קריב לתפקיד המנכ"לית.  

איתן בן אליהו איתן בן אליהו צילום: נמרוד גליקמן

 

בכך, יהפוך בן אליהו למפקד חיל האוויר לשעבר השני שיכהן כיו"ר חברת קנאביס ציבורית, לאחר מינויו של עידו נחושתן במהלך חודש ינואר האחרון לתפקיד יו"ר קנאשור, הנסחרת בבורסה בתל אביב בשווי 85.8 מיליון שקל.

 

הוא מצטרף לרשימה מתארכת של גנרלים ופוליטיקאים שהצטרפו לאחרונה לתחום הקנאביס הלוהט וביניהם: אהוד ברק, דן חלוץ, יעקב פרי.

 

איתן בן אליהו: "ההשקעה שלי מגיעה כי אני מאמין בחברה, ובצוות המדעי והניהולי שמלווה אותה, יחד עם החזון שהיא גיבשה. אם נפעל נכון זו תהיה הצלחה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x