$
שוק ההון

מנכ"לית בנק דיסקונט, לילך אשר טופילסקי, פורשת מתפקידה - תצטרף לקרן פימי

אשר טופילסקי תשמש שותפה בכירה בקרן בהובלתו של ישי דוידי; במהלך חמש שנות כהונתה שיעור התשואה להון של הבנק הרביעי בגודלו הוכפל והרווח הנקי עלה פי שלושה

רחלי בינדמן 09:0605.06.19

מנכ"לית בנק דיסקונט, לילך אשר טופילסקי, הודיעה היום (ד') על החלטתה לסיים את תפקידה ולהצטרף כשותפה בכירה בקרן פימי בהובלתו של ישי דוידי.

 

 

במהלך חמש שנות כהונתה, שיעור התשואה להון של הבנק הרביעי בגדולו הוכפל והרווח הנקי עלה פי שלושה. שווי הבנק הגיע לשיא של למעלה מ-16 מיליארד שקל. לאחרונה, חזר הבנק לחלק דיבידנד לאחר למעלה מ-20 שנה. אשר טופליסקי הוזכרה לאחרונה כמועמדת להחלפתו של מנכ"ל בנק הפועלים אריק פינטו, אך לבסוף בחרה בדרך אחרת. 

מה דעתך על מניית דיסקונט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

אשר טופילסקי מסרה בתגובה כי "לאחר שנים רבות במערכת הפיננסית, מתוכן למעלה מחמש שנים כמנכ"לית בנק דיסקונט, אני שמחה לצאת לדרך חדשה בקרן פימי, קרן ההשקעות המובילה והגדולה בישראל ולהצטרף לעשייה עסקית-ניהולית בתחומי פעילות חדשים עבורי. הייתה לי זכות גדולה לעמוד בראש בנק דיסקונט, ולצד עובדיו ומנהליו, להוביל בבנק שינויים משמעותיים. אני בטוחה שדיסקונט יוסיף לפרוץ קדימה לעבר הישגים ושיאים חדשים בזכות ההון האנושי המדהים המרכיב אותו".

 

דוידי, מייסד ומנכ"ל קרן פימי: "אני שמח על הצטרפותה של לילך אשר טופילסקי כשותפה בכירה בקרן פימי. אני בטוח שהיכולות והמוניטין של לילך, שמביאה עמה ניסיון ניהולי מרשים לצד מנהיגות מוכחת, יתרמו משמעותית ויהוו תוספת כוח חשובה לצוות הניהול והשותפים המנוסים של קרן פימי. קרן פימי עוסקת בהשבחת חברות ונמדדת ביכולת לחולל שינוי חיובי משמעותי בחברות. ההצטרפות של לילך לקרן משתלבת באופן מיטבי בתהליך הזה".

 

שאול קוברינסקי, יו"ר דירקטוריון דיסקונט, הוסיף כי "קיבלתי בצער את הודעתה של לילך לפרוש מהבנק ולפנות לדרך חדשה. לילך היא ללא ספק מנכ"לית יוצאת דופן, מוכשרת שהנהיגה את קבוצת דיסקונט בהצלחה חסרת תקדים. אני משוכנע שכישוריה ויכולותיה יעמדו לזכותה גם בתפקידה הבא".

 

לילך אשר טופילסקי לילך אשר טופילסקי צילום: שאול גולן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x