$
שוק ההון

תדיראן מסכמת את הרבעון הראשון עם עלייה בהכנסות וברווח

פרוייקט התקנת המזגנים בבתי החולים תרם ברבעון להכנסות הקבוצה והן הסתכמו בכ-173 מיליון שקל – צמיחה של כ-17% ביחס לרבעון מקביל אשתקד; הרווח הגולמי צמח ב-22% ל-44 מיליון שקל

אורנה יפת 14:0015.05.19

חברת תדיראן הולדינגס מסכמת את הרבעון הראשון של 2019 עם תוצאות כספיות חיוביות. הקבוצה דיווחה היום (ד') על עלייה של כ-22% ברווח הנקי וצמיחה של 17% במכירות.

 

 

תדיראן מתמקדת בשנים האחרונות בעיקר בתחום ההתייעלות האנרגטית ומתקינה מערכות מיזוג אוויר בבתי חולים, פעילות בה היא צופה רווחים שוטפים בגין כל בתי החולים שנכללים בפרויקט ההתייעלות האנרגטית עד סוף שנת 2033.

 

פרוייקט התקנת המזגנים בבתי החולים תרם ברבעון הנוכחי להכנסות הקבוצה והן הסתכמו בכ-173 מיליון שקל – צמיחה של כ-17% ביחס לרבעון מקביל אשתקד. לגידול בהכנסות תרמה גם עליה בכמות המזגנים שמכרה תדיראן ברבעון. תדיראן לא מדווחת על כמות המזגנים שמכרה אך נודע כי החברה רשמה עלייה של 16.8% בכמות המזגנים שנמכרו ברבעון הנוכחי בהשוואה לרבעון מקביל אשתקד. "ברבעון זה נרשם שיא במכירות המזגנים בהשוואה לרבעונים מקבילים" על פי החברה.

 

השיפור בהכנסות חלחל לשורת הרווח הגולמי שצמח ב-22% ל-44 מיליון שקל. שיעור הרווח הגולמי עלה מ-24.4% ל-25.5%. בשורה התפעולית הציגה תדיראן עלייה של 38.5% לרווח של 13.2 מיליון שקל. את הרבעון הראשון סיימה החברה עם רווח נקי של 7.6 מיליון שקל.

 

משה ממרוד, מנכ"ל החברה ובעל השליטה בתדיראן מסר: "בהסתכלות על המשך השנה, אנו נמצאים בפתחה של העונה החמה, כאשר מזג אוויר חם בחודשים הקרובים, צפוי להוביל לתרומה חיובית לתוצאות הקבוצה".

 

 

ממרוד מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן ממרוד מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן צילום: סיון פרג'

בטל שלח
    לכל התגובות
    x