$
שוק ההון

קרן פימי השלימה את רכישת מפעל מיגדה של טבע בקריית שמונה

מדובר ברכישת המפעל שנכלל בתוך היחידה העסקית הנקראת טבעדפטור שנמכרה לשותפות של פימי תמורת 47.5 מיליון דולר; עם השלמת העסקה מונה אורי יהודאי, שהינו אחד מהמשקיעים בשותפות, לתפקיד יו"ר החברה

חזי שטרנליכט 17:1501.05.19

קרן פימי של ישי דוידי השלימה היום (ד') את רכישת מפעל מיגדה של חברת טבע, הממוקם בקריית שמונה ומעסיק 200 עובדים.

 

 

מדובר ברכישת המפעל שנכלל בתוך היחידה העסקית הנקראת טבעדפטור TEVADAPTOR של חברת טבע שביצעה פימי בשיתופו של מנכ"ל ונשיא פרוטרום לשעבר, אורי יהודאי, שהם גם בן דודו של ישי דוידי.

 

טבעדפטור נמכרה לשותפות של פימי תמורת 47.5 מיליון דולר. עם השלמת העסקה מונה אורי יהודאי, שהינו אחד מהמשקיעים בשותפות שהקימה פימי לצורך רכישת טבעדפטור, לתפקיד יו"ר החברה, עודד גרינשטיין, שכיהן כמנהל היחידה העסקית של טבעדפטור בשנים האחרונות, מונה למנכ"ל החברה דוד דלויה מונה לסמנכ"ל הכספים של החברה.

 

 

אורי יהודאי אורי יהודאי צילום: סיון פרג'
אורי יהודאי אורי יהודאי צילום: תומי הרפז

יהודאי מסר כי טבעדפטור מובילה בתחום הייצור והשיווק של ציוד רפואי ייחודי וצומח המיועד להגן על הצוות הרפואי מפני חשיפה לחומרים מסוכנים. לדבריו, "נפעל לחיזוק והעמקת המחקר והפיתוח ולמצוי מרבי של פוטנציאל הצמיחה של הקבוצה בשילוב צמיחה פנימית רווחית מואצת ורכישות אסטרטגיות".

 

טבעדפטור היתה פעילות עסקית של טבע שהושקה בשנת 2005 והיא מפתחת ציוד המיועד להגן על הצוות הרפואי מפני חשיפה לחומרים מסוכנים, בעת הכנת התרופות והטיפול בחולים, בעיקר בתחום האונקולוגיה. מוצרי החברה משווקים ליותר מ- 20 מדינות ברחבי העולם.

  

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x