$
שוק ההון

מנכ"ל סטרווד שגייסה 910 מיליון שקל בבורסה: "צפויה שחיקה נוספת בביצועי החברה"

מנכ"ל חברת הקניונים האמריקאית מייקל גלימצ'ר אמר באספת מחזיקי אג"ח שהתכנסה בת"א כי החברה תבחן פניה לבעלי המניות שלה לצורך גיוס הון: "שוק הקמעונאות ממשיך להיות מאתגר"

יניב רחימי 11:5630.04.19
"שוק הקמעונאות ממשיך להיות מאתגר", כך אמר הבוקר (ג') מייקל גלימצ'ר, מנכ"ל חברת הנדל"ן האמריקאית סטרווד באספת מחזיקי אג"ח שהתכנסה בתל אביב. גלימצ'ר התייחס למצב הפיננסי של סטרווד ואמר "החברה תבחן פניה לבעלי המניות שלה לצורך גיוס הון אם הדבר ידרש".

 

 

 

סטרווד גייסה 910 מיליון שקל בהנפקת אג"ח בבורסה בתל אביב, שהיום הן נסחרות בתשואה של אג"ח זבל של 28.9% ונסחרת במחיר של 50.6 אגורות.

 

בשנת 2018 סטרווד המשיכה להציג שחיקה בהכנסות מדמי שכירות ורשמה הפסד של 113מיליון דולר בשורה התחתונה בעיקר בשל ירידה בשווי נכסי החברה.

 

לאחרונה דירוג האג"ח של החברה ירד לרמה של BBB+ בשל שחיקה בביצועים העסקיים של החברה.

 

"אני יודע שרבים מכם מוטרדים מתרחיש של סגירת חנויות סירס בקניונים שלנו, אבל אף אחת מהחנויות שלהם לא נמצאת בשטח שבבעלותנו", אמר גלימצ'ר והעריך שבתרחיש שכל חנויות סירס בקניוני סטרווד יסגרו, הדבר יביא לירידה של 1.2 מיליון דולר בדמי השכירות השנתיים של החברה.

 

 

מייקל גלימצר מנכ"ל סטרווד מייקל גלימצר מנכ"ל סטרווד צילום: Youtube

 

מנכ"ל סטרווד אומנם מעריך שתהיה שחיקה נוספת בביצועים של החברה לפני שהתוצאות שלה יתייצבו, אבל משדר אופטימיות ביחס לעתיד הקניונים שבבעלות החברה.

 

גלימצ'ר התייחס לירידה ב-NOI של סטרווד ואמר "חווינו מספר פשיטות רגל של שוכרים והיו מספר חוזים לזמן קצר בשכר דירה נמוך. המטרה שלנו היא להאריך חוזים במחירים גבוהים יותר".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x