שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

התסבוכת בברנמילר נמשכת: דח"צית עוזבת על רקע חילוקי דעות עם ההנהלה

הדירקטורית החיצונית, מיכל כספי שפירא, הגישה אתמול בצהריים מכתב המודיע על התפטרותה מדירקטוריון החברה; בשבוע שעבר בנק לאומי איים בהעמדת אשראי שהעמיד לחברה בפירעון מיידי

חזי שטרנליכט 11:0321.03.19

לאחר שבנק לאומי איים בהעמדת אשראי שהעמיד לחברת ברנמילר בפירעון מיידי, מגיעה התפתחות שלילית נוספת בחברה. הדירקטורית החיצונית, מיכל כספי שפירא, הגישה אתמול בצהריים מכתב המודיע על התפטרותה מדירקטוריון החברה. כספי שפירא מתארת את החלטתה ב"חילוקי דעות ביני ובין הנהלת החברה". התפטרותה נכנסת לתוקף היום (ה') בצהריים.

 

בדיוק לפני שבוע שלח בנק לאומי מכתב לחברה בו הוא מתריע כי זו לא עמדה לכאורה באבני הדרך הנדרשות בהקמת פרוייקט רותם 1 בדימונה. ברנמילר עוסקת בפיתוח טכנולוגיית אגירת חשמל וביישום שלו בדרך של הקמת תחנות אגירה. במכתב נטען להפרות לכאורה להסכם המימון שהעמיד הבנק ולאפשרות להעמדת יתרת האשראי בסכום של 21 מיליון שקל לפירעון מיידי.

 

אבי ברנמילר מייסד ומנכ"ל ברנמילר אנרג'י אבי ברנמילר מייסד ומנכ"ל ברנמילר אנרג'י

 

ברנמילר נמצאת בחודשים האחרונים במגעים אינטנסיביים למציאת גורם שיממן את יתרת ההשקעה הדרושה להקמת פרוייקט רותם 1 בנגב. עד כה לא נמצא גורם כזה שהעמיד אשראי ואף הצעה של צביקה ברינבוים לא התקדמה עד כה. החברה ביצעה לאחרונה בתחילת מארס הנוכחי, גיוס בזק של 8 מיליון שקל במניות.

 

כספי-שפירא מונתה כדח"צית של החברה באוקטובר 2017. היא בעלת תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב ורישיון בשמאות מקרקעין. היא כיהנה בעברה במשך 5 וחצי שנים עד לסוף 2016 בתפקיד מנהלת אגף נדל"ן ותשתיות בבנק דיסקונט. בנוסף עסקה בייעוץ פיננסי בהמשך. כספי-שפירא מכהנת כדח"צית גם באטריאו שוקי הון, גזית גלוב ישראל והיא דירקטורית בחברת כספי שפירא בע"מ.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x