שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

שמואל רובינשטיין מונה כדירקטור ביו-ניבו

מנכ"ל תרו לשעבר צפוי לקבל אופציות בשווי 1.28 מיליון שקל המהווים 1.5% מהון מניות חברת הקנאביס; רובינשטיין מכהן גם בדירקטוריונים של כלל תעשיות ביו טכנולוגיה ואקסלנז הבורסאיות

צלי גרינברג 10:4221.02.19

שמואל רובינשטיין (79), מנכ"ל תרולשעבר, שאולץ להתפטר מתפקידו בעקבות מאבק שליטה, הידוע בכינויו 'מילקי', מונה לדירקטור בחברת הקנאביס הציבורית 'יו-ניבו'. בחברה מצפים, כי המינוי יקדם שיתופי פעולה עם חברות תרופות בארץ ובעולם.

 

 

רובינשטיין צפוי לקבל אופציות בשווי 1.28 מיליון שקל, שיבשילו לאחר 3 שנים, ומהווים 1.5% מהון מניות החברה, הנסחרת בבורסה בתל אביב בשווי 85.9 מיליון שקל. בנוסף, רובינשטיין צפוי לקבל תגמול חודשי בגובה 5 אלף שקל, בתוספת מע"מ, לאחר אישור ועדת התגמול של הדירקטוריון בשבוע הבא.

 

גולן ביטון, מנכ"ל יו-ניבו, אמר לכלכליסט, כי "עברו וניסיונו יסייעו לקדם את פעילות החברה בארץ ובחו"ל, בעיקר לאור הגעתו הקרובה של מיכון הייצור שלנו ארצה מארה"ב".

 

רובינשטיין אמר ל"כלכליסט", כי "אני הרפתקן ידוע. אני מכהן כיום במספר חברות ציבוריות ומשתדל לתרום מניסיוני, יכולותיי והידע שצברתי, ואני חושב שאת הקנאביס ניתן לשלב בבריאות בני האדם. הכרתי אנשים שזה עזר להם".

 

 צילום: רויטרס

 

"הבעיה היא איך משלבים את הקנאביס בתחום הבריאות ובמה משלבים אותו. כולם אומרים שזה התחום העתידי ואני עדיין לא יודע אם זה עתידי, אבל כן ששילובו יכול לעזור לאנשים מחד ויכול לעזור גם למשקיעים מאידך. אני מקווה שעשייתי תתרום לקידום הנושא, לייצוא הישראלי ולתעשייה המקומית שתתפתח".

 

מילקי מכהן כחבר דירקטוריון במספר חברות תרופות וציוד רפואי ובהן: כלל תעשיות ביו טכנולוגיה, אקסלנז, מדיסון, תרימה, KAMADA, תאגיד הבריאות של בית חולים איכילוב ו-STRATA SKIN. בנוסף, הוא משמש כיועץ לחברות הזנק, ל-BDO רו"ח, ולחברה הנסד"קאיתSol-Gel .

 

רובינשטיין כיהן במשך 20 שנה, עד לשנת 2010, כמנכ"ל חברת תרו תעשייה רוקחית והביא אותה למחזור כספים של 400 מיליון דולר בשנה. בשנת 2003 הוא קיבל את פרס התעשייה מטעם התאחדות התעשיינים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x