$
שוק ההון

בצל ההסלמה בדרום: נסיגה מתונה בשקל היציג - מול הדולר והיורו

הדולר עלה ב-0.3% ושערו היציג נקבע על 3.689 שקלים, היורו היציג התחזק ב-0.2% ונקבע על 4.150 שקלים; בשווקים הבינ"ל: הפאונד מטפס ב-0.8% על רקע דיווחים על הסדר קרוב בשאלת הגבולות באירלנד

כתבי שוק ההון 15:5813.11.18

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט


השקל נחלש היום (ג') בשוק המט"ח בצל ההסלמה בדרום. הדולר עלה ב-0.3% ושערו היציג נקבע על 3.689 שקלים, היורו היציג התחזק ב-0.2% ונקבע על 4.150 שקלים.

 

בשווקים העולמיים הפאונד מטפס ב-0.8% ל-1.295 דולר על רקע דיווח בבלומברג לפיו ממשלת בריטניה מתקרבת להשלמת הסדר של גבול "רך" בין צפון אירלנד שבשליטה בריטית - ומכאן תיפרד מהאיחוד לאחר הברקזיט - לבין אירלנד, ששייכת לאיחוד. המחלוקת הקשה בסוגיית הגבול בין צפון אירלנד לאירלנד היא אחד המכשולים המשמעותיים במגעים בין בריטניה לאירופה על הסכם הברקזיט. היורו עולה ב-0.4% ל-1.125 דולר.  

  

 

 צילום: איי אף פי

 

ההסלמה בדרום: הבוקר נמשך ירי הרקטות מעזה במלוא עוצמתו, כולל מטחים כבדים לעבר אשקלון, שדרות ויישובים נוספים בעוטף עזה. הזרוע הצבאית של חמאס איימה הבוקר כי אם ישראל תמשיך להפציץ מבנים אזרחיים - אשדוד ובאר שבע הן הבאות בתור.

 

הזרוע הצבאית של חמאס הודיעה כי "אם ישראל תמשיך להפציץ מבנים אזרחיים - אשדוד ובאר שבע הן הבאות בתור". החמ"ל של הזרועות הצבאיות של חמאס והג'יהאד האיסאלמי הודיעו כי "המטח לאשקלון הוא תגובה לפגיעה של ישראל במבני מגורים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x