שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

פז נענתה לדרישת מיטב דש: תכנס אסיפה להגדלת מספר חברי הדירקטוריון

גם אם האסיפה תאשר דירקטור נוסף בחירתו תובא לאישור באסיפה נפרדת, מה שמרחיק את האפשרות שאברהם ביגר יתמודד מול אליעזר שקדי על תפקיד היו"ר. הדירקטוריון טרם הכריע אם ימנה יו"ר זמני או קבוע

רחלי בינדמן 17:5129.10.18

דירקטוריוןפז נענה לדרישת בית ההשקעות מיטב דש המחזיק ב-9% ממניות החברה והודיע היום (ב') על כינוס אסיפת בעלי מניות שעל סדר יומה הגדלת מספר חברי הדירקטוריון מ-9 ל-10.

 

 

האסיפה תתכנס ב-3 בדצמבר אך מסתמן כי תדון כעת רק בשינוי התקנון ולא במינוי הדירקטור הנוסף, דבר שידרוש אסיפה נפרדת. במיטב דש מעוניינים להוסיף דירקטור רגיל שיוכל להתמודד על תפקיד ראשות הדירקטוריון מול אליעזר שקדי המועמד היחיד כרגע לתפקיד שהצטרף לדירקטוריון בהמלצת ילין לפידות.

 

מה דעתך על מניית פז נפט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

במיטב דש מקווים כי אברהם ביגר המנכ"ל המיתולוגי של פז יציע עצמו לתפקיד. אלא שבינתיים חברת הדלק פועלת ללא יושב ראש על רקע התפטרות יצחק עזר לפני חודש. דירקטוריון החברה מדגיש כי אין לו עמדה לגבי הוספת דירקטור נוסף אך בזימון גם מובהר שאם יאושר דירקטור כזה תידרש אסיפת בעלי מניות נפרדת לבחירתו בין שני מועמדים מוצעים, קרי בחירה כזו תעלה להצבעה רק בינואר.

 

 

 צילום: צביקה טישלר

 

ומה עד אז? דירקטוריון יכול להתקיים ללא יושב ראש למשך 60 יום ולכן גם אם בדצמבר בעלי המניות יאשרו הגדלת הדירקטוריון, הדירקטוריון יהיה חייב להחליט אם הוא ממנה יו"ר קבוע מתוך חבריו הקיימים (וכך מחסל את מועמדות ביגר) או ממנה יו"ר זמני, עד ההכרעה. בשלב זה הדירקטוריון טרם הכריע בנושא.

 

הדירקטוריון כולל עד סוף החודש דירקטור חיצוני - שאול צמח שמסיים ומוחלף על ידי עודד גילת, שהוצע על ידי מיטב דש. אולי בדירקטוריון רוצים כבר לקיים הצבעה בעניין בקרב חברי הדירקטוריון שנשארים לאורך זמן.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x