$
בורסת ת"א

מישורים בתנופת רכישות: קונה מרכז מסחרי בווירג'יניה ב-38 מיליון שקל

ההכנסות התפעוליות מדמי השכירות צפויות להוות תשואה של כ-11% על עלות הרכישה; רק בחודש האחרון רכשה חברת הנדל"ן של גיל בלוטרייך ואלכס שניידר גם חניון מסחרי במיאמי ומרכז מסחרי באוקלהומה

חזי שטרנליכט 13:4814.10.18

חברת מישורים שבשליטת גיל בלוטרייך ואלכס שניידר דיווחה היום (א') למשקיעיה בבורסת תל אביב על עסקה חדשה בארה"ב לרכישה של מרכז מסחרי.

מישורים רוכשת מרכז בעיר וירג'יניה ביץ' שבמדינת וירג'יניה, תמורת 10.5 מיליון דולר (כ-38.1 מיליון שקל). חברת הנדל"ן נמצאת בתנופת רכישות ומימושים. בתחילת אוקטובר רכשה מרכז מסחרי באוקלוהומה תמורת 82.8 מיליון שקל ולפני חודש רכשה חניון מסחרי במיאמי בכ-65.6 מיליון שקל.

 

דניאל לבנטל, מנכ"ל מישורים דניאל לבנטל, מנכ"ל מישורים

        

 

המרכז המסחרי הנרכש מתפרש על פני כ-16.3 אלף מ"ר ושיעור התפוסה בו עומד על כ-61%. במרכז קיימים מספר שוכרים עיקריים, בעיקר חנויות דיסקאונט גדולות המהוות יחד כ-35% משטח המרכז המסחרי.

 

על בסיס התפוסה הקיימת בנכס, דמי השכירות בשנה הראשונה צפויים להסתכם בכ-1.7 מיליון דולר, וההכנסות התפעוליות מדמי השכירות (NOI) צפויות לעמוד על כ-1.2 מיליון דולר, המהוות תשואת NOI של כ-11% על עלות הרכישה.

 

מנכ"ל מישורים דניאל לבנטל אמר כי החברה "השלימה השנה מימוש שני נכסים שמיצו את פוטנציאל ההשבחה ולאחר שלמעלה מהכפילו את שוויים מאז שנרכשו. הנכס החדש הינו בעל מאפיינים המוכרים היטב למישורים ומאופיין בעיקר בחנויות מוזלות – Discount Stores ועסקי נותני שירותים בהם מתמחה החברה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x