$
בורסת ת"א

אנטרופי מעריכה את שווי מישורים ב-315 מיליון שקל – 36% מעל מחיר השוק

חברת הייעוץ נימקה את המחיר הגבוה במצבה הפיננסי הטוב של החברה: "השיפור בפרופיל הפיננסי צפוי לסייע להנהלת מישורים להוציא אל הפועל את תכניותיה להרחבת תיק הנכסים בעיקר בארה"ב ובישראל"

אורן פרוינד 18:5610.04.18

חברת הייעוץ אנטרופי מעניקה לחברת מישורים שווי של 315 מיליון שקל, אפסייד של 36% על שוויה בבורסה. מישורים נשלטת על ידי גיל בלוטרייך ואלכס שניידר ומנכ"ל החברה הוא דניאל לבנטל.  

 

אנטרפי נימקה את המחיר הגבוה במצבה הפיננסי הטוב של החברה: "השיפור בפרופיל הפיננסי צפוי לסייע להנהלת מישורים להוציא אל הפועל את תכניותיה להרחבת תיק הנכסים בעיקר בארה"ב ובישראל. זאת, יחד עם הערכתנו כי שוויה של חברת הבת סקייליין גבוה בכ- 20% משווי השוק שלה, מביאים אותנו להותיר את מחיר היעד למניה על 10.25 שקל - כ- 36% מעל מחיר המניה הנוכחי, עם המלצת קניה".

 

מה דעתך על מניית מישורים:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

מישוריםעוסקת בעצמה ובאמצעות חברות בנות בהשקעות נדל"ן מניב בישראל ובארה"ב בשטח כולל של כ-257 אלף מ"ר. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי שוק של כ-231 מיליון שקל, והונה העצמי המיוחס לבעלי המניות עמד נכון לסוף שנת 2017 על 416 מיליון שקל. .

 

מישורים היא גם בעלת השליטה (כ-50%) בחברת סקייליין, המפעילה נכסים מניבים מלונאים בקנדה ובארה"ב ונסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי שוק של כ-491 מיליון שקל. ההון העצמי המיוחס לבעלי המניות של סקייליין, נכון לסוף 2017, הסתכם בכ-705 מיליון שקל.

 

 

דניאל לבנטל מנכ"ל מישורים דניאל לבנטל מנכ"ל מישורים

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x