$
שוק ההון

אלוני חץ תקים מגדל משרדים בבוסטון בכ-920 מיליון דולר

חברת הנדל"ן של נתן חץ מתכננת להקים מגדל משרדים בגודל 88 אלף מ"ר בשיתוף עם קרן הפנסיה האמריקאית 'נשיונאל'

צלי גרינברג 12:2926.09.18

חברת הנדל"ן אלוני חץ, בשליטתו של איש העסקים נתן חץ, מדווחת היום (ד') למשקיעיה בבורסה כי היא מתכננת הקמה של מגדל משרדים בבוסטון ארה"ב בעלות משוערת של כ-920 מיליון דולר בשיתוף עם קרן הפנסיה האמריקאית 'נשיונאל'.

 

 

אלוני חץ, באמצעות החברה הבת Carr, תבנה את המגדל בגודל של כ-88 אלף מ"ר על קרקע שבבעלות הקרן האמריקאית. החברה מעריכה שבנייתו תסתיים לקראת שנת 2023, בהנחה ומלוא מחצית הזכויות על הקרקע בעסקה המשותפת יועברו לידיה עד לרבעון השני של 2019.

 

נתן חץ יזם נדלן מנכ"ל ובעלים של חברת אלוני חץ נתן חץ יזם נדלן מנכ"ל ובעלים של חברת אלוני חץ צילום: עמית שעל

 

מה דעתך על מניית אלוני חץ:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
אלוני מעריכה כי תשקיע בקידום הפרויקט עד כ-37 מיליון דולר להמשך מימון עלויות התכנון, אגרות הפיתוח ותשלומים נדרשים לפינויים של שוכרים קיימים במתחם. במסגרת ההסכם 'נשיונאל' תעביר מחצית הזכויות להקמת המגדל לפי שווי כולל של 107 מיליון דולר ובתמורה Carr תשלם לה את יתרת חלקה הנאמד בכ-35 מיליון דולר וכך הצדדים יחזיקו בחלקים שווים בקרקע ובמגדל שייבנה עליו.

 

השלמת העסקה כפופה למספר תנאים ובהם השכרות מראש של לפחות 30% משטחי הפרויקט, תקציב סופי מאושר להקמה והתחייבות מבנק למימון 40% מתקציב הפרויקט. ל-Carr יש גם זכות לסגת מהעסקה, בתמורה להחזר מלוא השקעתה בפרויקט, כל עוד לא הושלמו התנאים.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x