$
שוק ההון

רשת מלונות הבוטיק "בראון" בדרך לבורסה: תמוזג לתוך שלד בורסאי

לפי העסקה, קבוצת לאופרד, בעלת השליטה ברשת מלונות הבוטיק, תקבל 75% מהון המניות של החברה הציבורית הרודיום השקעות, שלתוכה ממוזגת פעילותה; כמו כן, תתאפשר הקצאת מניות נוספת שתגדיל את שיעור האחזקות בחברה הציבורית ל-85%

חזי שטרנליכט 15:2325.09.18

מלונות בראון בדרך לבורסה התל אביבית. פעילות מלונות הבוטיק שמנהלת כיום חדרי מלון בעיקר בישראל, ומלון אחד בקרואטיה, תמוזג לתוך שלד בורסאי בתל אביב.

 

 

השלד, חברת הרודיום השקעות, דיווח היום כי קבוצת לאופרד שמפעילה את מותג מלונות הבוטיק "מלונות בראון" חתמה על מזכר עקרונות למיזוג פעילותה לתוכו. לקבוצת לאופרד יוקצו 75% מהון המניות של החברה הציבורית שלתוכה ממוזגת פעילותה. כמו כן, תתאפשר הקצאת מניות נוספת שתגדיל את שיעור האחזקות בחברה הציבורית ל-85% בהתאם לעמידה בהסכם המפורט שטרם נחתם בין הצדדים. את העסקה ליוותה חברת אוורסט בנקאות להשקעות בניהולו של רועי אייזנמן.

 

מלון בראון מלון בראון צילום: אסף פינצוק

 

הצדדים צפויים להתקשר ולהשלים את ההסכם בתוך חודש וחצי, זאת לאחר שיתקבל אישור ביהמ"ש כי לחברה הציבורית לא יהיו כל חובות לצדדים שלישיים וכי יהיו לה לפחות 15 מיליון שקל במזומן בקופה. את העסקה תיווכו מטעם הרודיון השקעות, ווליו בייס מיזוגים ורכישות.

 

הפעילות של קבוצת לאופרד נעשית בדרך של החזקת בתי מלון בוטיק על ידי שכירת נכסי נדל"ן לתקופות השכרה ארוכות ותפעול בתי המלון בהם. כיום שוכרת הקבוצה 14 נכסים בת"א ובירושלים בהם היא מפעילה 6 מלונות בוטיק. השאר נמצאים בשלבים שונים שלם הקמה. בנוסף מנהלת הקבוצה עוד בית מלון בתל אביב ואחד נוסף בקרואטיה.

 

הקבוצה מפעילה מספר מלונות בוטיק בהם מלון לייטהאוס בתל אביב, מלון וילה בראון בירושלים, מלון וילה במושבה הגרמנית ומלונות נוספים. לפי הודעת החברה הצבורית, אליה תמוזג פעילות הרשת, בכוונת הקבוצה להמשיך ולהתרחב ולהשיק 3 בתי מלון נוספים באשקלון ובטבריה. הקבוצה מנהלת משאים ומתנים עם גורמים שלישיים להשכרת נכסים נוספים באילת, אשדוד, תל אביב ובירושלים, אשר יפעלו כבתי מלון, ואשר צפויים להיפתח במהלך השנים 2018 ו- 2019.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x