שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

הג'וב הראשון החדש של ענת לוין אחרי כלל: דירקטורית באלרוב

לוין שמועמדת להחליף את דורית סלינגר מונתה לדירקטורית בחברת הנדל"ן אלרוב שבשליטת אלפרד אקירוב; האם זה אומר שויתרה על התפקיד?

רחלי בינדמן 13:4227.08.18

ענת לוין, עד לאחרונה משנה למנכ"ל כלל ביטוח ומי שהייתה מועמדת לתפקיד המנכ"לית, מונתה לדירקטורית בחברת הנדל"ן אלרוב שבשליטת אלפרד אקירוב.

מדובר בג'וב ראשון של לוין מאז סיימה את תפקידה בכלל לפני כחודש כמשנה למנכ"ל וכראש החטיבה הפיננסית.

 

לוין התפטרה מתפקידה זה כדי להתמודד על מנכ"לות כלל, אך בסופו של דבר הפסידה את התפקיד לטובת יורם נוה. מאז העריכו כי לוין תתמודד על תפקיד הממונה על שוק ההון בו מכהנת דורית סלינגר והמתפנה בסוף השבוע, תפקיד שהגשת המועמדות אליו הסתיימה בשבוע שעבר.

מימין: ענת לוין ויורם נוה מימין: ענת לוין ויורם נוה צילומים: אוראל כהן, עמית שעל

        

אלא שבינתיים ועדת האיתור שהייתה אמורה לקום לצורך בחינת המועמדים בראשה עומד שי באב"ד, מנכ"ל משרד האוצר, טרם התכנסה כאשר באב"ד עצמו שוהה בכלל בחו"ל כך שלתפקיד צפוי להתמנות ממלא מקום. מכיוון שלוין היא דירקטורית ולא דירקטורית חיצונית היא יכולה להתפטר בכל שלב אם וככל שתקבל פנייה מועדת האיתור.

 

מה דעתך על מניית כלל עסקי ביטוח:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

אלרוב עוסקת בייזום, בנייה ורכישת נדל"ן מניב בתחום המשרדים, המלונאות והבנייה למגורים. לוין מסמנת במינוי כי אם לא תיקח את תפקיד הממונה, לא מן הנמנע כי תבחר להצטרף לעוד דירקטוריונים ולא לשוב ולקחת על עצמה תפקידים של שכירה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x