$
שוק ההון

קרן מניבים במו״מ לרכישת מבנה המשרדים בכפ"ס שבו קרס המנוף

הקרן מנהלת מו"מ לרכישת 60% מהפרויקט מאלעד מגורים, חברת הנדל"ן הפרטית של יצחק תשובה; באתר הבנייה של המבנה קרס בחודש פברואר מנוף והוביל למותה של נטע רוטמן

ענת דניאלי 14:5710.07.18
קרן מניבים דיווחה היום (ג') כי היא מנהלת משא ומתן לרכישת 60% מפרויקט משרדים בכפר סבא ובסמיכות לצומת רעננה מאלעד מגורים, חברת הנדל"ן הפרטית של איש העסקים יצחק תשובה בניהול בנו אלעד, ב-145 מיליון שקל. העסקה כפופה להשלמת המשא ומתן וחתימה על הסכם מחייב.

באתר הבנייה של מבנה המשרדים, שמוקם בימים אלה, קרס באמצע חודש פברואר מנוף והוביל למותה של נטע רוטמן. כאשר רוטמן יצאה עם מכוניתה ממרכז שרונה בכפר סבא ששוכן בסמיכות לאתר והמנוף פגע ברכבה.  

קריסת המנוף באתר הבנייה קריסת המנוף באתר הבנייה צילום: תיעוד מבצעי מד"א


על פי הדיווח, תכלול הרכישה את מרבית שטחי הפרויקט, מלבד שטחי המסחר. אלעד מגורים תקים את הפרויקט ביחד עם שותפתה הנוכחית קבוצת שאב השקעות (40%).

 

במסגרת העסקה המסתמנת, מניבים תרכוש את חלקה של אלעד מגורים תמורת 145 מיליון שקל כולל הוצאות העסקה. מניבים תקבל את הפרויקט לאחר השלמתו, כאשר עיקר התמורה בגין העסקה תשולם עם השלמת העסקה ומסירת הנכס. השלמת העסקה וקבלת הפרויקט צפויים רק בעוד כשנתיים וחצי.

 

מניבים ציינה כי יש במקום זכויות בנייה נוספות לקומות המשרדים ועל כן ייתכן שהיקף העסקה יגדל בעוד כ-65 מיליון שקל.  

 

באתר הבנייה של מבנה המשרדים שמוקם בימים אלה קרס באמצע חודש פברואר מנוף והוביל למותה של נטע רוטמן. כאשר רוטמן יצאה עם מכוניתה ממרכז שרונה בכפר סבא ששוכן בסמיכות לאתר והמנוף פגע ברכבה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x