שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

יובל דגים מנכ"ל שיכון ובינוי פורש מתפקידו

דגים נכנס לתפקידו בדצמבר האחרון, והחליף את המנכ"ל הקודם ירון קריסי; החודשים הקצרים בהם שימש כמנכ"ל החברה היו סוערים במיוחד וכללו את פיצוץ פרשת השוחד לכאורה באפריקה וכן את החתימה על מכירת השליטה בקבוצה משרי אריסון לסיידוף

יניב רחימי 15:0901.07.18

יובל דגים, המנכ"ל הטרי של שיכון ובינוי הודיע על סיום כהונתו בחברה אחרי חצי שנה בלבד בתפקיד. דגים מונה למנכ"ל חברת הנדל"ן בדצמבר 2017 והחליף את קודמו בתפקיד ירון קריסי. קודם לכן דגים שימש כמנכ"ל קימברלי קלארק אוסטרליה וניו זילנד.החודשים הקצרים בהם דגים שימש כמנכ"ל שיכון ובינוי היו סוערים במיוחד. חודשיים אחרי שמונה לתפקיד התפוצצה פרשת השוחד לכאורה בקבוצת שיכון ובינוי בחשד לשוחד בפעילותה של הקבוצה באפריקה.

לפני כשבועיים דווח אודות חתימה על הסכם למכירת השליטה בקבוצת שיכון ובינוי מידיעה של שרי אריסון לקבוצת סיידוף בתמורה כוללת של 1.1 מיליארד שקל. מכירת השליטה בוצעה במחיר ששיקף הנחה של 14% על שווי השוק של שיכון ובינוי בבורסה.
יובל דגים יובל דגים צילום: צביקה טישלר

לפי הודעת החברה, דגים ימשיך לכהן כמנכ"ל בתקופה הקרובה, עד להחלטה על מועד סיום תפקידו. המנכ"ל שייבחר כדי להחליף אותו יהיה הרביעי שמכהן בתפקיד בארבע השנים האחרונות.

דגים מסר כי "היה לי כבוד גדול להוביל את שיכון ובינוי, אחת מספינות הדגל של המשק הישראלי. בתקופת כהונתי חווינו לא מעט מים סוערים, אך יחד עם הצוות הניהולי המנצח של שיכון ובינוי יכולנו לכל האתגרים. אני בטוח כי שיכון ובינוי תמשיך להצליח גם בעתיד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x