שוק ההון

אאורה מתקפלת: תעדכן את מתווה ההתקשרות עם משרד אשת בעל השליטה

חברת הנדל"ן פרסמה הודעה לפיה תדחה את האסיפה במספר ימים נוספים על רקע האולטימאטום שהציבה לה חברת הייעוץ אנטרופי שאיימה להמליץ ללקוחותיה להתנגד להתקשרות עם משרד עורכי הדין של אשתו של בעל השליטה יעקב אטרקצ'י

רחלי בינדמן 15:2930.05.18

"בעקבות הפרסומים בימים האחרונים ואי הבהירות שנוצרה בקרב המשקיעים והציבור בנוגע להיקף ההתקשרות של חברת אאורה עם משרד עורכי הדין אטרקצ'י ושות', מודיעה החברה כי היא מבקשת לעדכן את מתווה ההתקשרות עם המשרד ולדחות את אסיפת בעלי המניות במספר ימים" כך דיווחה חברת אאורה לבורסה לפני דקות אחדות (ד').

בעקבות חשיפת כלכליסט את מלוא פרטי ההתקשרות עם משרד עורכי הדין של סיגל אטרקצ'י, אשת בעל השליטה לפיהם המשרד של בת הזוג עשוי לקבל שכ"ט בהיקף של מעל 200 מיליון שקל מהחברה, דרשה רשות ניירות ערך מהחברה לדחות את האסיפה ולהציג פרטי מידע חדשים על ההתקשרות.

יעקב אטרקצ'י, בעלים משותף ומנכ"ל אאורה ישראל יעקב אטרקצ'י, בעלים משותף ומנכ"ל אאורה ישראל צילום: ראובן קופצ'ינסקי

 

אלא שכעת מודיעה אאורה כי לא רק שתציג מידע נוסף אלא גם "תעדכן את מתווה ההתקשרות" ובמילים אחרות, אאורה צפויה לשלם פחות למשרד של אשת בעל השליטה ולהשאיר יותר כסף בקופת החברה לטובת כלל בעלי המניות.

 

אאורה מסרה עוד כי "כחברה ציבורית המקפידה על שקיפות ודיאלוג פתוח עם בעלי העניין בה, תוך היותה קשובה להם, מבקשת להגיע למתווה אשר יוסכם ויאושר על-ידי כל הצדדים הרלוונטיים, לרבות הגופים המוסדיים וחברת הייעוץ אנטרופי, תוך תיאום הדיווח עם הרשות לניירות ערך.

 

בימים הקרובים, תציג החברה מתווה מעודכן בפני הגורמים שצוינו לעיל ותעדכן על מועד אסיפת בעלי המניות, כנדרש. יודגש כי גם המתווה הנוכחי נעשה בתאום עם חברת "אנטרופי" וגופים מוסדיים ואושר כנדרש במוסדות החברה".

 

כעת יצטרכו הגופים המוסדיים המחזיקים באאורה ובראשם מנורה, ילין לפידות, הפניקס ולאומי פרטנרס לבחון את המתווה החדש ולקבל החלטה אם הם תומכים בעסקת בעלי העניין או מתנגדים לה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x