$
שוק ההון

אקירוב על המצב הבטחוני: "אין שום השפעה. תיירים לא מגיעים לגדר בעזה"

בעל השליטה בחברת הנדל"ן והמלונאות אלרוב לאחר פרסום הדוחות הכספיים לרבעון הראשון של 2018: "אין ביטולים ואפילו יש הרבה הזמנות"

אורן פרוינד 16:1429.05.18

"למצב הבטחוני אין שום השפעה על התיירות. אין ביטולים ואפילו יש הרבה הזמנות. התיירים לא מגיעים לגדר בעזה ולכן אין בעיה". כך אמר היום אלפרד אקירוב, בעל השליטה בחברת הנדל"ן והמלונאות אלרוב, לאחר פרסום הדוחות הכספיים לרבעון הראשון של 2018.

 

 

 

אלרוב סיימה את הרבעון הראשון של 2018 עם הכנסות של כ-228 מיליון שקל, עלייה של 7.4% ביחס לרבעון המקביל הרבה בזכות שיפור משמעותי בתיירות בישראל. בשורה התחתונה החברה דיווחה על רווח נקי של 22 מיליון שקל בדומה לרבעון המקביל, עקב הוצאות מס של 12 מיליון שקל לעומת מס אפסי ברבעון מקביל.

 

ה-NOI מהנדל"ן המניב בישראל ובחו"ל ברבעון הראשון הסתכם בכ 79 מיליון שקל בדומה ל- NOIשנרשם ברבעון המקביל. ה-NOI ברבעון המקביל כלל הכנסה חד פעמית של כ-4 מיליון שקל שהתקבלה משוכר עקב פינוי המוקדם מנכס שנרכש על ידי החברה בסוף שנת 2016.

 

העודף התפעולי ממלונות החברה ברבעון הראשון הסתכם בכ-6 מיליון שקל לעומת כ-1.2 מיליון שקל ברבעון המקביל. הגידול החד נובע בעיקרו מהעלייה בעודף התפעולי במלונות ירושלים (מצודת דוד וממילא) שהושפעו בעיקר ממגמת השיפור בתיירות הנכנסת לישראל אשר החלה בשנת 2017.

 

אלפרד אקירוב אלפרד אקירוב צילום: עמית שעל

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x