$
שוק ההון

המפרקים הזמניים של יורוקום נדל"ן: עו"ד שולי גולדבלט ושאול קוטלר

השופט אורנשטיין הסמיך את גולדבלט וקוטלר לתפוס ולנהל את נכסי החברה שמימושם לא מתבצע על ידי כונס הנכסים אולמן; ליורוקום נדל"ן חוב של 250 מיליון שקל שתמורתו משועבדים פרויקט מידטאון ומניות השליטה בחלל תקשורת

גולן חזני 14:4506.05.18
עורכי הדין שאול קוטלר ושולי גולדבלט מונו היום (א') למפרקים הזמניים של יורוקום נדל"ן, החברה שמחזיקה בפרוייקט מידטאון ובמספר נכסי נדל"ן נוספים, ואשר היתה בשליטת שאול אלוביץ'.

ליורוקום נדל"ן חוב של 250 מיליון שקל לנושים - בראשות בנק מזרחי טפחות וחמישה גופים מוסדיים נוספים. תמורת החוב משועבדים פרויקט מידטאון ומניות השליטה בחברת חלל תקשורת. עו"ד חגי אולמן שמייצג את גופים אלה מונה ככונס שימכור את מניות חלל ופרוייקט מידטאון, ואילו גולדבלט וקוטלר יטפלו ביתר הנכסים הקטנים ובתביעות נגד החברה.

עו"ד שולי גולדבלט עו"ד שולי גולדבלט צילום: עמית שעל

 

חברת א.א. רובינשטיין נכסי דיור מוגן בע"מ היא זו שביקשה למנות את השניים, ונעזרה בתמיכתה של הכנ"רית סיגל יעקובי. השופט איתן אורנשטיין הסמיך את המפרקים הזמניים לתפוס, לשמור, לבטח ובמידת הצורך לנהל את נכסי החברה שאינם במסגרת הנכסים שמימושם נעשה על ידי כונס הנכסים אולמן.

 

עו"ד שאול קוטלר עו"ד שאול קוטלר צילום: נמרוד גליקמן

 

המפרקים הזמניים הוסמכו לקבל מהכנ"ר את כל המידע הרלוונטי הנוגע להליך התפיסה והמימוש של הנכסים שבהליכי הכינוס, זאת בעקבות טענות שהועלו מצד המבקשת לעניין מערכת ההלוואות שבין החברה לבין חברת יורוקום תקשורת, וכן טענתה כי יש לראות את החוב של החברה לבנק מזרחי כחוב של יורוקום תקשורת ולא של יורוקום נדל"ן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x