$
שוק ההון

אחרי ירידה של 10% מאז ההנפקה: רני צים רוכש מניות להחזיר את האמון

צים רכש מניות ואופציות בחברה הנושאת את שמו בשווי של כ-1.63 מיליון שקל, ובכך העלה את שיעור אחזקתו בחברה לכ-77.7%

אורן פרוינד 10:5903.05.18

אחרי ירידה של 10% מאז ההנפקה הראשונית (IPO) שביצעה חברת מרכזי הקניות של רני צים שקרויה על שמו לפני חודשיים, צים ביצע אתמול רכישה של מניות על מנת לשדר אמון למשקיעים.

 

 

חברת "רני צים מרכזי קניות" דיווחה הבוקר (ה') לבורסה, כי צים רכש אתמול מניות ואופציות החברה בשווי של כ-1.63 מיליון שקל. בכך העלה צים את שיעור אחזקתו בחברה לכ-77.7% (כ-73.7% בדילול מלא).

 

צים אמר הבוקר: "המהלך שביצעתי משקף בראש ובראשונה את האמון המלא שיש לי בחברה, שבראשה אני עומד, ובפעילותה העסקית. ברבעון השני אנו צפויים להשיק את המרכזים המסחריים באום אל פאחם ובירכא, שיהוו נדבך ראשון במסגרת הרחבת עסקי החברה במגזר הערבי, תחום שיהווה את אחד ממנועי הצמיחה של החברה בשנים הבאות. כמו כן, אנו מאיצים את פיתוח הפרויקט הייחודי בכפר סבא, בו אנו רואים פוטנציאל עסקי משמעותי עבור החברה. במקביל, נמשיך לפעול ליישום התכנית האסטרטגית שהתווינו לעצמנו לשנים הבאות".

 

ההנפקה של רני צים בבורסה בחודש מרץ האחרון לא הלכה חלק. צים החל את הרואד שואו עם כוונות להנפיק את החברה לפי שווי מבוקש של 300 מיליון שקל "לפני הכסף" (לא כולל את סכום הגיוס שיגויס) אולם בעקבות ביקושים נמוכים נאלץ להפחית את השווי המבוקש בשליש ל-200 מיליון שקל בלבד. ההנפקה של צים גם כללה עזרה מצד החתמים ומקורבים שבלעו מחצית מהסכום שגויס. צים גם נאלץ לוותר על גיוס אג"ח שתכנן לבצע.

 

רני צים רני צים צילום: תומי הרפז

 

קבוצת צים אחזקות הוקמה בסוף שנות ה- 90 על ידי רני צים (קבוצת רני צים אחזקות), ופועלת כיום בתחומי הנדל"ן המסחרי באמצעות צים סנטרס ובתחום הקמעונאות באמצעות אופיס דיפו.

 

חברת צים סנטרס - פועלת בתחום ההקמה והניהול של מרכזים מסחריים. הקבוצה פועלת מתוך דגש על הפריפריה והבנה בשינוי תרבות הצריכה וחווית הקנייה. הקבוצה מונה כיום 4 מרכזי קניות בערד, נתיבות, בית שאן ומעלות. החברה תתמקד בשנים הקרובות בפיתוחו של Life Style" כפר סבא" וכן של פרויקטים מסחריים ולוגיסטיים נוספים במגזר הערבי, בו מקימה ומתכננת החברה כיום 6 מרכזי קניות נוספים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x