שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

בזק בחרה 13 דירקטורים חדשים - מפלה למוסדיים

ביקום הכניסה לדירקטוריון המורחב שישה דירקטורים מול דירקטור אחד בלבד, אמנון דיק, שנבחר בהמלצת הקואליציה הנגדית של המוסדיים. בראש הדירקטוריון החדש יעמוד שלמה רודב שיחליף את דוד גרנות. בזק הודיעה הערב על חלוקת דיבידנד של 368 מיליון שקל

גולן חזני 23:3526.04.18

דירקטוריון בזק ימנה 13 חברים, חמישה מהם נציגי ביקום שזכתה הערב לאמון בעלי המניות של החברה. אנטרופי, שייצגה את המוסדיים,  העמידה לבחירה שישה דירקטורים אך הצליחה להכניס לדירקטוריון רק נציג אחד על פי המלצתה.

 

 

לכלכליסט נודע כי תוצאות אסיפת בעלי המניות שנערכה היום הביאו לכניסתו של נציג אחד בלבד ממומלצי חברת הייעוץ אנטרופי - אמנון דיק שהיה בעבר מנכ"ל בזק וכניסתו צפויה לעורר מורת רוח בקרב העובדים.

 

דיק ישמש דח"צ וכמוהו נבחרה גם עידית לוסקי דירקטורית בבנק דיסקונט לשעבר. שני דירקטורים בלתי תלויים שנבחרו הם דב קוטלר מנכ"ל ישרכארט לשעבר ודוד גרנות היו"ר היוצא.

 

ביקום הכניסה את שלמה רודב שמיועד לתפקיד היו"ר, דורון תורגמן מנכ"ל ביקום ועמי ברלב היועץ המשפטי וכן אילן בירן ואורלי גיא. הדירקטוריון יירד בינואר להרכב של 11 חברים עפ"י ההעדפה של בעלי המניות שבחרו באופציה של 13 ולא 15 דירקטורים.  

מימין, היו"ר היוצא דוד גרנות והיו"ר הנכנס, שלמה רודב מימין, היו"ר היוצא דוד גרנות והיו"ר הנכנס, שלמה רודב צילום: עופר חן

  

ביקום שזכתה לתמיכה של בעלי המניות הזרים יצרה בקיעים בקואליציה שהובילו פסגות של ברק סורני ומיטב דש של אילן רביב, ורשמה הישג גדול מבחינתה כשאנטרופי שהעמידה לבחירה לא פחות משישה דירקטורים הצליחה להכניס חבר אחד בלבד.

 

עוד החליטו בעלי המניות לא לדון בהדחתם של הדח"צים מודי קרת וטלי סימון שמיטב דש יצאה למלחמת חורמה נגדם ודרשה את התפטרותם. בעלי המניות הזרים החליטו לאפשר להם לסיים את כהונתם במועד בינואר 2019.

 

בזק הודיעה לפני שעה קלה על חלוקת דיבידנד של 368 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x