$
שוק ההון

הזדמנות ישראלית רוצה להפיק השנה נפט מ-8 עד 10 בארות בצפון דקוטה

השותפות מתכוונת לבצע השלמות לארבע בארות קיימות במדינה, שיצטרפו לשתי בארות שמהן היא מפיקה ומשווקת נפט; בנוסף תבחן הזדמנות ישראלית את כדאיותן של שתיים עד ארבע בארות נפט נוספות

חזי שטרנליכט 12:5904.03.18

שותפות חיפושי האנרגיה הזדמנות ישראלית הציבה לעצמה יעד לשנת 2018 להפיק נפט מ-8 עד 10 בארות במדינת צפון דקוטה בארה"ב.

החברה דיווחה היום (א') למשקיעים על תוכנית העבודה שלה לשנה הקרובה, שממנה עולה כי בכוונתה לבצע השלמות לארבע בארות קיימות במדינה, שיצטרפו לשתי בארות שמהן השותפות מפיקה ומשווקת נפט. בנוסף תיבדק כדאיותן של שתיים עד ארבע בארות נפט נוספות.

 

אייל שוקר מנכ"ל הזדמנות ישראלית אייל שוקר מנכ"ל הזדמנות ישראלית

 

ביוני אשתקד דיווחה השותפות על כניסה לפעילות חיפושי נפט בארה"ב. השותפות הודיעה כי חתמה על הסכם להצטרפות ורכישת זכויות נפט בעשרה מקטעים שונים בצפון דקוטה, יחד עם חברת נפט אמריקאית ועם חברת חיפושי הנפט הזדמנות קפריסין.

 

מה דעתך על מניית הזדמנות יהש:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

חלקה של הזדמנות ישראלית במקבץ המקטעים, בהתאם לדיווחי השותפות, הוא כ-58% בממוצע. במסגרת השקעה זו אותר מקבץ רישיונות (מקטעים) לחיפוש נפט בצפון דקוטה, מדינה הנחשבת עשירה בנפט בארה"ב. לפי דו"ח של חברת NSAI, בשטחי הפרוייקט של הזדמנות ישראלית יש פוטנציאל של 10.6 מיליון חביות נפט (לפי Best Estimate).

 

הזדמנות ישראלית היא שותפות חיפושי אנרגיה ישראלית המוחזקת בידי הציבור (76.4%). לגופים המוסדיים נתח של כ-13.2% מהשותפות. יו"ר החברה הוא רוני הלמן, המחזיק בה בכ-2% והמנכ"ל הוא אייל שוקר. כמו כן, בין בעלי העניין בחברה: איש העסקים ריצ'ארד משאל, באמצעות חברת סנווסט מנג'.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x