$
שוק ההון

עסקה נוספת לטלרד בדרום אמריקה: חוזה של 16 מיליון דולר בצ'ילה

לאחר שדיווחה בשבוע שעבר על זכייה במספר פרויקטים בפרו, מודיעה חברת הטכנולוגיה על זכיה במכרז לביצוע פרויקט תחזוקת רשת תקשורת סלולארית עבור מפעיל תקשורת בצ'ילה

חזי שטרנליכט 13:5927.02.18

חברת טלרד נטוורקס, בניהולו של רן בוקשפן, מדווחת היום (ג') על עסקה נוספת בדרום אמריקה. לאחר שדיווחה בשבוע שעבר על זכייה במספר פרויקטים בפרו, מודיעה טלרד על זכיה במכרז לביצוע פרויקט תחזוקת רשת תקשורת סלולארית עבור מפעיל תקשורת בצ'ילה, בהיקף כולל של כ-16 מיליון דולר.

 

 

הפרויקט יתפרס על פני תקופה של 4 שנים החל מחודש מאי 2018, כאשר החברה מעריכה, כי עפ"י דרישת הלקוח תיתכן תוספת עבודות בפרויקט, בהיקף כספי נוסף המוערך בכ-4 מיליון דולר. טלרד דיווחה בשבוע שעבר על זכייה במספר פרויקטים בפרו בתחום פעילות המוצרים, הפתרונות והשירותים למפעילי תקשורת בהיקף כולל של כ-15 מיליון דולר.

 

המנכ"ל רן בוקשפן ציין היום כי טלרד פועלת עם כ-10 מפעילי תקשורת בצ'ילה וכי היא מקווה להמשיך להצמיח את פעילותה באזור המדובר.

 

טלרד נטוורקס, מתמקדת כיום בשני מגזרי פעילות עיקריים - אספקת פתרונות ושירותים למפעילי תקשורת בכ-80 מדינות בעולם, וכן בתחום של הקמת תשתיות תקשורת ו-IT בישראל לכ-1,000 לקוחות. טלרד מעסיקה כיום כ-800 עובדים בישראל וברחבי העולם.

 

רן בוקשפן מנכ"ל טלרד רן בוקשפן מנכ"ל טלרד

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x