$
שוק ההון

וואווי מאיימת לבטל ההסכם עם אלקטרה צריכה: "לא עמדה ביעדי הרכש"

יצרנית הטלפונים הסינית טענה בפגישה שקיימו נציגי החברות שאלקטרה מוצרי צריכה לא עומדת ביעדי הרכש לשנת 2017, המהווים תנאי להמשך ההסכם; אלקטרה בתגובה טענה שתוכל להגיע ליעד עד מרץ 2018

אביב גוטר 12:0112.02.18
אלקטרה מוצרי צריכה דיווחה היום (ב') לבורסה הודעה חריגה, לפיה יצרנית מכשירי הסלולר הסינית וואווי (HUAWEI) הודיעה לחברה כי בעקבות אי עמידה ביעדי ההסכם בין החברות, הוא עשוי להתבטל.

בהודעה מטעם אלקטרה נמסר כי אתמול (א') התקיימה ישיבה עם נציגי וואווי באשר למחלוקת בין הצדדים על מהות ההסכם ותנאיו, כאשר וואווי טוענת כי אמ"צ לא עומדת ביעדי הרכש המינימליים לשנת 2017 אליהם התחייבה, שהם תנאי להמשך ההסכם. אמ"צ חולקת על וואווי וטוענת כי עד תום הרבעון הראשון של 2018 יכולה החברה לרכוש מכשירים נוספים ולהגיע ליעד.

זאב קלימי מנכ"ל אקלטרה צריכה זאב קלימי מנכ"ל אקלטרה צריכה צילום: יוני ראיף

 

"החברה, ביחד עם יועציה המשפטיים ורואי החשבון בוחנת את טענות היצרן כלפיה ואת המשך צעדיה בקשר לאמור, לרבות ההשלכות על דוחותיה הכספיים (ירידת ערך)", נכתב בהודעה.

 

"בהתאם לדוחותיה הכספיים הלא מבוקרים של החברה ליום 30 בספטמבר 2017, יתרת הנכסים הבלתי מוחשיים (לרבות מוניטין), בניכוי תמורה מותנית המיוחסים לפעילות ליום 30 בספטמבר 2017, נאמדת בסך של כ-53 מיליון שקל. נתונים אלו הינם נתונים סקורים אשר טרם בוקרו על ידי רואה החשבון המבקר של החברה ועשויים להשתנות אגב פעולת הביקורת של הדוחות הכספיים השנתיים".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x