$
שוק ההון

שלמה קרמר נפרד ממניות אימפרבה בשווי 90 מיליון דולר

קרמר החזיק בשנה שעברה ב-2 מיליון ממניות חברת הסייבר, שמהוות כ-6.8% מהון המניות שלה; שמה של אימפרבה עלה כמועמדת לרכישה לאחר שהקרן האקטיביסטית אליוט רכשה לפני שנתיים וחצי 7% ממניותיה

דרור רייך 13:1228.01.18

חברת הסייבר אימפרבה דיווחה לרשות ני"ע האמריקאית כי שלמה קרמר, ממייסדי החברה, אינו מחזיק יותר במניות אימפרבה. קרמר היה ממייסדי אימפרבה וכן היה שותפו של גיל שויד להקמת צ'ק פוינט.

על פי הדיווח לשלמה היו בשנה שעברה כ-2 מיליון ממניות החברה, שמהוות כ-6.8% מהון המניות שלה. קרמר החזיק כ-1.3 מיליון מניות באופן פרטי ועוד כ-800 אלף מניות דרך חברת ההשקעות והאחזקות HAPRI LIMITED שקרמר הוא אחד משני הדירקטורים שלה.

שלמה קרמר שלמה קרמר צילום: עמית שעל

 

 

מחיר המניה הממוצע של אימפרבה בשנה החולפת נע בין 40 ל-50 דולר, כך ששווי המניות שהיו ברשות קרמר בשנה שעברה עומד על כ-90 מיליון דולר. קרמר, שהיה שותפו של גיל שויד להקמת צ'ק פוינט, מנהל כיום גם את חברת קאטו נטוורקס ומשקיע במספר חברות סייבר. אימפרבה, שהוקמה ב־2002, היתה החברה הראשונה בגל ההנפקות בתחום אבטחת המידע.

 

שמה של אימפרבה עלה כמועמדת לרכישה לאחר שהקרן האקטיביסטית אליוט רכשה לפני שנתיים וחצי 7% ממניותיה. סוכנות הידיעות בלומברג דיווחה בעבר כי ענקיות המחשוב יבמ וסיסקו גילו עניין ברכישתה.

 

אימפרבה היא מהמובילות בתחום המתפתח של אבטחת מידע בבסיסי נתונים (DBS), ומציעה פיתרון כולל בניגוד ליתר המתחרות שמציעות פיתרונות נקודתיים. התחרות העיקרית שלה מגיעה מצד יבמ.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x