$
בורסת ת"א

אלוביץ' חתם על הסכם למכירת השליטה ביורוקום לנתי סיידוף

ההסכם יועבר לבנקים ולבית המשפט המחוזי בת"א; סיידוף יזרים ליורוקום 370 מיליון שקל עבור השליטה בקבוצה. אלוביץ' יתחייב לרכוש את סאטקום מערכות מהבנקים תמורת 40 מיליון שקל אם לא יימצא רוכש בסכום גבוה יותר

גולן חזני 10:2401.01.18
שאול אלוביץ' חתם הלילה על הסכם למכירת השליטה ביורוקום לנתי סיידוף. ההסכם הסופי (המתפרס על פני 30 עמודים) יוגש בשעה הקרובה לבנקים ויועבר לבית המשפט המחוזי בת"א - אשר בו מנהל השופט איתן אורנשטיין את תיק הבקשה למינוי בעל תפקיד בחברה.  

על פי ההסכם, סיידוף יזרים לחברה 370 מיליון שקל במזומן, בתמורה לאג"ח להמרה ל-90% ממניות יורוקום, ויקבל את השליטה השליטה באינטרנט זהב, בעלת השליטה בבי-קום המחזיקה בבזק, וכן בחברות אנלייט אנרגיה, חלל תקשורת ופרוייקט מידטאון.

 

אלוביץ יתחייב לרכוש מהבנקים את השליטה בסאטקום  מערכות תמורת 40 מיליון שקל, אם אלה לא יצליחו למכור אותן בסכום גבוה יותר. היתרון הטמון בהצעה של סיידוף היא העובדה שהוא מתחייב לרכישה גם ללא קבלת היתר שליטה.

 

עם זאת כפי שנחשף היום ב"כלכליסט", כמה גופים בראשם קרן תש"י פונים לערוץ נפרד להגשת הצעות רכישת השליטה בבי-קום שמחזיקה במניות בזק. גופים אלה הגישו הצעות לדירקטוריון אינטרנט זהב, כך שהדרך למכירת בזק צפויה לארוך לפחות מספר שבועות.

 

 

אלוביץ' וסיידוף אלוביץ' וסיידוף צילום: יובל חן, מתוך אתר IAC

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x