$
שוק ההון

בלעדי לכלכליסט

ירון קריסי, מנכ"ל שיכון ובינוי הפורש, צפוי להתמנות למנכ"ל אפקון של שמלצר

קריסי שהודיע על התפטרותו משיכון ובינוי ביולי האחרון, מנהל מגעים להתמנות למנכ"ל אפקון לאחר שהמנכ"ל הנוכחי ג'רי שנירר הודיע על פרישתו

אורן פרוינד 13:2631.12.17

ירון קריסי, המנכ"ל העוזב של שיכון ובינוי שהודיע על התפטרותו בחודש יולי האחרון, צפוי להיות המנכ"ל של אפקון, חברת האנרגיה המתחדשת של משפחת שמלצר. כך נודע לכלכליסט.

קריסי מנהל מגעים מתקדמים להתמנות למנכ"ל, ודירקטוריון אפקון צפוי לדון במינוי בימים הקרובים. קריסי הודיע על התפטרותו בחודש יולי האחרון, והיה אמור לעזוב את החברה באופן רשמי בסוף דצמבר. לפני מספר ימים הוא ביקש להקדים את סיום הכהונה שלו ליום שלישי האחרון (26 בדצמבר).

ירון קריסי ירון קריסי צילום: ענר גרין

 

קריסי צפוי להחליף את ג’רי שנירר, מנכ"ל אפקון, שהודיע לפני מספר ימים ליו"ר ולדירקטוריון החברה כי בכוונתו לסיים את כהונתו בחברה לאחר חמש שנים וחצי בתפקיד, וזאת לאור מיצוי התפקיד.

 

קריסי החל לכהן בתפקיד מנכ"ל החברה בנובמבר 2015 והיה צפוי לסיים את תפקידו ב-31 בדצמבר 2018. עלות שכרו של קריסי הסתכמה בשנת 2016 ב-6.7 מיליון שקל, וכללה שכר ותנאים סוציאלים בגובה 2.1 מיליון שקל, מענק בסך 2.8 מיליון שקל ותשלום מבוסס מניות בסך 1.7 מיליון שקל.

 

משיכון ובינוי לא נמסרה הסיבה להחלטתו של קריסי לפרוש מתפקידו, אלא רק כי היא "מודה לקריסי על תפקידו ועל העשייה בשנות כהונתו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x