$
שוק ההון

אלביט מערכות חתמה על הסכם שכירות ברחובות ב-50 מיליון שקל

אלביט תשכור שש קומות בשטח כולל של כ-5,000 מ"ר במבנה משרדים חדש שהקימה חברת ייזום הנדל"ן נתנאל גרופ בפארק תמר בעיר; ההסכם נקבע לעשר שנים ודמי השכירות צפויים להניב לנתנאל 5 מיליון שקל בשנה

שיר רייטר 10:5631.12.17

אלביט מערכות חתמה על הסכם שכירות ארוך טווח עם נתנאל גרופ, בהיקף כולל של כ-50 מיליון שקל, כך דיווחה היום (א') חברת נתנאל.

אלביט תשכור שש קומות בשטח כולל של כ-5,000 מ"ר במבנה משרדים חדש שהקימה חברת ייזום הנדל"ן נתנאל גרופ בפארק תמר ברחובות. על פי דיווח של נתנאל גרופ, ההסכם נקבע לפרק זמן של עד 10 שנים, ודמי השכירות צפויים להניב לנתנאל כ-5 מיליון שקל בשנה.

מבנה המשרדים שהקימה נתנאל גרופ מבנה המשרדים שהקימה נתנאל גרופ

 

לאלביט ניתנה אופציה למימוש בחודשיים הקרובים, לפיה היא תוכל לשכור קומה נוספת במתחם בשטח של כאלף מ"ר. אם החברה תממש את האופציה, דמי השכירות השנתיים צפויים להניב לנתנאל הכנסות של כ-6 מיליון שקל בשנה.

 

בתקופה הקרובה תבצע נתנאל התאמות פנים לנכס, בהתאם לאיפיון שהתקבל מאלביט, והיא צפויה למסור את המשרדים לאיכלוס במהלך הרבעון השני של 2018.

 

מבנה המשרדים אותו הקימה נתנאל גרופ בפארק תמר ברחובות קיבל לאחרונה טופס 4. המבנה כולל שמונה קומות משרדים עם שטחי השכרה בהיקף של כ-6,500 מטר, וכאמור במסגרת ההסכם שנחתם עם אלביט היא תשכור 6 קומות במבנה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x