$
שוק ההון

נחשף בכלכליסט

גלעד שמעוני ימונה למנכ״ל לאומי פרטנרס חתמים

שמעוני מכהן כיום כמנכ"ל חברת החיתום ענבר מקבוצת איתי פיננסים - הוא יהחליף את עופר גרינבאום שפרש מהחברה לטובת פועלים אי.בי.אי

אורן פרוינד 13:1910.12.17

מנכ"ל חדש ללאומי פרטנס חיתום במקומו של המנכ"ל הפורש עופר גרינבאום. לאחר תהליך איתור שנמשך כחודשיים, החליט דירקטוריון לאומי פרטנרס לקבל את המלצת ירון בלוך, מנכ"ל לאומי פרטנרס ויו"ר לאומי פרטנרס חתמים, ולמנות היום (א') את גלעד שמעוני למנכל לאומי פרטנרס חתמים - כפי שנחשף בכלכליסט. 

שמעוני ייכנס לתפקידו ב-1 בינואר 2018. גרינבאום צפוי לעזוב באותו תאריך את החברה ולהתמנות ביחד עם הסגן שלו שי נבו לנהל את חברת החיתום פועלים איביאי. הם יחליפו את את המנכ"ל הפורש ארז גולדמשידט, שהקים חברת חיתום חדשה בשם אוריון (בעבר נקראה אוורסט).

 

גלעד שמעוני, 45, הוא בוגר (BA) לימודי כלכלה ומנהל עסקים ובוגר (LLB) לימודי משפטים, שניהם מהמכללה למנהל. הוא בעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בשוק ההון, הן בתפקידי ניהול השקעות והן בתפקידי ייעוץ וחיתום. בימים אלה מסיים גלעד את תפקידו כשותף מייסד ומנכ"ל ענבר הנפקות פיננסים. בעברו שימש כמנכ"ל אייפקס חיתום מקבוצת דש אייפקס, ולפני כן שימש כמנכ״ל אקסלנס קרנות נאמנות, אחת מחברות ניהול הקרנות הגדולות בשוק ההון הישראלי.

גלעד שמעוני גלעד שמעוני צילום: ניצן הפנר

 

גלעד שמעוני לאומי פרטנרס גלעד שמעוני לאומי פרטנרס צילום: תומי הרפז

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x