$
שוק ההון

מענק החתימה של מנכ"ל שיכון ובינוי החדש: 800 אלף שקל

יובל דגים גם יזכה להשתתפות של 45 אלף דולר בעלויות המעבר שלו מאוסטרליה לישראל. עלות שכרו דומה לזו של המנכ"ל הקודם, ירון קריסי

אלי שמעוני 07:0026.10.17

מנכ"ל שיכון ובינוי הנכנס, יובל דגים, צפוי לקבל שכר בעלות שנתית של 7.2 מיליון שקל, שהם 600 אלף שקל בחודש. כך עולה מזימון האסיפה הכללית של בעלי המניות של החברה לאישור שכרו.

 

מכיוון שדגים מגיע מאוסטרליה, הוא יקבל השתתפות בעלויות מעבר של עד 45 אלף דולר, ומענק חתימה מותנה של עד שש משכורות - 800 אלף שקל.

 

המענק ישולם לו רק אם יישאר בתפקיד לפחות שנתיים. המשכורת החודשית ברוטו של דגים תהיה 133 אלף שקל. בנוסף, שיכון ובינוי תעמיד לרשות דגים רכב צמוד מקבוצה 7 בשווי שלא יעלה על 400 אלף שקל, כאשר היא תישא בעלויות השימוש והאחזקה של הרכב.

 

בנוסף, דגים יקבל מענק שנתי המותנה בתוצאות החברה. הסכום המירבי של המענק הוא 3 מיליון שקל בשנה. התנאי לקבלת המענק הוא שפרויקטים המוגדרים בתוכנית האסטרטגית של שיכון ובינוי ישיאו רווח של יותר מ־250 מיליון שקל. דגים יקבל 200 אלף מניות חסומות של שיכון ובינוי.

 

יובל דגים יובל דגים צילום: יוני רייף

 

הסכום הכולל של עלות השכר - 4.2 מיליון שקל - אינו כולל מענק של 3 מיליון שקל הנגזר מעמידה ביעדים. דגים צפוי להיכנס לתפקיד בתחילת 2018. בשנתיים האחרונות הוא שימש מנכ"ל קימברלי קלארק אוסטרליה וניו זילנד, ולפני לכן שימש מנכ"ל קימברלי קלארק ישראל.

 

מתווה השכר המוצע לדגים דומה לזה של המנכ"ל היוצא, ירון קריסי. עלות שכרו של קריסי ב־2016 היתה 6.67 מיליון שקל. עלות זו כוללת מענק של 2.08 מיליון שקל ותשלום מבוסס מניות של 1.75 מיליון שקל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x