שוק ההון

נאוויטס פטרוליום השלימה את השלב הציבורי בהנפקת המניות הראשונה בתולדותיה

במסגרת השלב המוסדי נענתה שותפות הגז לביקושים של 32 מיליון שקל, ובשלב הציבורי גויס מהציבור כ-14 מיליון שקל, כך שהיקף הגיוס הכולל בהנפקה - יחד עם רכישת יחידות השתתפות מצד השותף הכללי, בראשות גדעון תדמור - יעמוד על 60 מיליון שקל

ליאור גוטמן 21:1519.09.17

שותפות הגז נאוויטס פטרוליום, בניהולו של גדעון תדמור, השלימה הערב (ב') את השלב הציבורי בהנפקת המניות הראשונה בתולדותיה. היא צפויה לגייס כ-60 מיליון שקל, מתוכם כ-15 מיליון שקל של השותף הכללי בראשות גדעון תדמור.

 

עם השלמת הנפקת יחידות השתתפות, נאוויטס צפויה להירשם למסחר בתל אביב בימים הקרובים. במסגרת השלב הציבורי שנערך בהנפקה גויסו מהציבור כ-14 מיליון שקל, כאשר השותף הכללי בראשות יו״ר נאוויטס פטרוליום גדעון תדמור השתתף בהנפקה בהיקף של כ-15 מיליון שקל נוספים, בתנאים שווים לתנאים בהנפקה הציבורית.

 

"תקופה של התחלות חדשות ומבטיחות". גדעון תדמור "תקופה של התחלות חדשות ומבטיחות". גדעון תדמור

 

 

במסגרת השלב המוסדי נאוויטס נענתה לביקושים של 32 מיליון שקל, כך שהיקף הגיוס הכולל בהנפקה - יחד עם רכישת יחידות השתתפות מצד השותף הכללי - יעמוד על כ-60 מיליון שקל.

 

שווי החברה שנגזר מכך "אחרי הכסף" מגיע לכ-254 מיליון שקל. בין הגופים שהשתתפו בהנפקה ניתן לציין את מיטב גמל, איביאי, אלטשולר שחם, מנורה מבטחים, קרן ספרה וקבוצת דלק. המפיצים של ההנפקה הם לאומי פרטנרס, פועלים איביאי, מנורה מבטחים, רוסאריו, ברק קפיטל ואפסילון.

 

כזכור, לפני כחודש נאוויטס השלימה בהצלחה באמצעות 'נאוויטס באקסקין מימון', הנפקה של שתי סדרות אגרות חוב (סדרות א' ו-ב'), בהיקף כולל של כ-472 מיליון שקל (כ-131 מיליון דולר). הסדרות צמודות לדולר ומדורגות דירוג A- על ידי חברת מעלות S&P.

 

תמורת ההנפקה תושקע בפיתוח תגלית הענק ׳באקסקין׳ במפרץ מקסיקו, ארה״ב, בהיקף של 486 מיליון חביות, שצפויה להפיק בפועל במחצית השנייה של 2019.

 

גדעון תדמור, יו״ר נאוויטס פטרוליום אמר ש"נאוויטס משלימה בהצלחה את הנפקת המניות הראשונית ערב ראש השנה, תקופה של התחלות חדשות ומבטיחות. נאוויטס מביאה לבורסה הישראלית מודל השקעה חדשני בגז ונפט איכותיים בצפון אמריקה, ואנו מאמינים שיחד עם המשקיעים נבנה שותפות גז-נפט ציבורית משגשגת בבורסה הישראלית".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x