שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

הביטקוין עולה ב-34% מהשפל של יום שישי

המטבע הווירטואלי רשם ראלי של 8.5% ועמד על 3,986 דולר – עלייה של יותר 30% לעומת השפל של 2,972 בשבוע שעבר. כך על פי נתונים ברויטרס

שירות כלכליסט 15:2818.09.17

ביום שישי נראה היה שבועת הביטקוין – שיחת היום בשווקים – מתפוצצת בקול רעש גדול, כשהמטבע צנח אל מתחת ל-3,000 דולר. אולם כעת המטבע העפיל אל רמה של כמעט 4,000 דולר.

 

המטבע הווירטואלי רשם ראלי של 8.5% היום (ב') ועומד על 3,986 דולר – עלייה של 34% לעומת השפל של 2,972 ביום שישי. כך על פי נתונים ברויטרס.

 

הפך לתופעה שקשה לאנליסטים להתעלם ממנה. מטבע הביטקוין הוירטואלי הפך לתופעה שקשה לאנליסטים להתעלם ממנה. מטבע הביטקוין הוירטואלי צילום: בלומברג

 

 

נראה היה כי הסוחרים במטבע התנודתי התנערו מהתוכניות שפורסמו בשבוע שעבר לעצירת המסחר בשלושת השווקים הראשיים של הביטקוין בסין, נוכח הגברה של הרגולציה באחד השווקים הגדולים ביותר למטבע.

 

התנועות הדרמטיות, הקשות לחיזוי, מעלות שוב את המחלוקת בנוגע לשאלה האם הביטקוין יצליח אי פעם לזכות בסטטוס של הילך חוקי רשמי, או שהוא ישאר ככלי נישה קטן יותר הפעיל בעיקר בשוק השחור ובקרב משקיעים פרטיים.

 

בכל זאת, הביטקוין הפך לתופעה שקשה לאנליסטים להתעלם ממנה, נוכח הביצועים המזהירים של המטבע השנה, שגברו כמעט על כל קטגורית נכס אחרת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x