שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

חברת אורשי גייסה 48 מיליון שקל בשלב המוסדי של הנפקת האג"ח

לגיוס החוב של חברת נכיון הצ'קים הוזרמו ביקושים בהיקף של 90 מיליון שקל - הריבית על סדרת האג"ח השקלית נקבעה על 3.04%, הדירוג עומד על Baa1

רעות שפיגלמן 20:2410.08.17

חברת נכיון הצ'קים אורשי בדרך לבורסה: החברה השלימה הערב את השלב המוסדי בהנפקת האג"ח (סדרה א') הראשונה שלה בבורסת ת"א. בהנפקה הוזרמו ביקושים בהיקף של 90 מיליון שקל והחברה נענתה להתחייבויות בסכום של 48 מיליון שקל. הריבית נקבעה על 3.04% כאשר הריבית המקסימאלית עומדת על 4%. אורשי היא החברה השביעית במספר בענף האשראי החוץ-בנקאי שתצטרף לבורסה.

 

 

האג"ח השקלית זכתה לדירוג Baa1. מחברת מידרוג. הקרן תיפרע בארבעה תשלומים שווים החל מדצמבר 2018 וקופוני הריבית ישולמו מדי חצי שנה בשישה תשלומים החל מדצמבר הקרוב. את ההנפקה הובילה חתמות ווליובייס וליוו עורכי הדין יובל אדן ואיל טנא ממשרד גרוס GHK.

 

אורשי פעילה בענף האשראי החוץ-בנקאי משנות ה-80'. המייסד, יצחק לביא, מכהן כיום כמנהל פיתוח ודירקטור בחברה, ובנו שי לביא מכהן כיו"ר. מנכ"ל החברה הוא גלעד אלגור.

 

לחברה תיק אשראי בהיקף של 142 מיליון שקל - קטן יחסית בהיקפו בהשוואה לשש החברות הציבוריות מהענף הנסחרות בת"א. כ-42% מתיק האשראי של אורשי מקורו במנכי משנה. בשנת 2016 רשמה החברה רווח נקי של 7 מיליון שקל, וההון העצמי שלה עמד על 29.8 מיליון שקל.

 

 צילום: אוראל כהן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x