שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

נייקי דיווחה על תוצאות כספיות טובות - וחשפה שיתוף פעולה חדש עם אמזון

נייקי תתחיל למכור מוצרים ישירות באמזון, אחרי עשור של מגעים ללא תוצאות בין שתי חברות הענק. הסיבות להפשרה ביחסים: ירידת מכירות הקמעונאות המסורתית, לצד רצון להיאבק בזייפנים

גיל קליאן 08:1130.06.17

נייקי דיווחה אמש (ה') על תוצאות כספיות וחשפה שיתוף פעולה עם אמזון - אחרי שנים של משחקי כוחות בין שתי חברות הענק.

 

נייקי דיווחה על הכנסות רבעוניות של 8.7 מיליארד דולר ברבעון הרביעי הפיסקאלי - מעל הערכות האנליסטים להכנסות של 8.6 מיליארד דולר. הרווח למניה של חברת הענק עמד על 60 סנט למניה, כאשר האנליסטים ציפו ל-50 סנט למניה.

 

 

מה דעתך על מניית NIKE:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

מנכ"ל נייקי, מארק פרקר, אמר בשיחה עם משקיעים לאחר פרסום הדוחות כי החברה תצא לפיילוט של מכירות מוצריה ישירות באמצעות הפלטפורמה המקוונת של אמזון - ותמכור "מגוון מוגבל" של מוצרים. לאחר סיום הפיילוט תחליט החברה האם להרחיב את שיתוף הפעולה.

 

הקשר עם אמזון מגיע לאחר כמעט עשור של מגעים בין החברות, ולאור ירידה בקמעונאות המסורתית כאשר יותר ויותר צרכנים מעדיפים לרכוש אופנה ברשת. סיבה נוספת להפשרה ביחסים היא הרצון של נייקי להיאבק במכירת מוצריה על ידי זייפנים וצדדים שלישיים ברשת.

 

 

 

עד כה לא מכרה נייקי מוצרים ישירות באמזון, אלא רק דרך ספקי משנה. למרות זאת, נייקי הוא מותג הספורט הנמכר ביותר באמזון כיום - מה שמצביע על הפוטנציאל הגדול של שיתוף הפעולה הזה.

 

 

מארק פרקר מארק פרקר צילום: בלומברג

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x