שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

לאחר עלייה של 24% מתחילת השנה: מנכ"ל סודהסטרים מוכר מניות בכ-4 מיליון דולר

דניאל בירנבאום מכר כ-80 אלף מניות מתוך ה-173.5 אלף מניות שברשותו; ריל פרופרטי, המחזיקה השנייה בגדולה בסודהסטרים (6%), מכרה חלק קטן של 3 אלף מניות וירדה לאחזקה של 1.27 מיליון מניות בחברה

דרור רייך 16:3315.03.17

מנכ"ל סודהסטרים, דניאל בירנבאום, מנצל את העלייה החדה במניית החברה מתחילת השנה בכדי למכור חלק מאחזקותיו בחברה. על פי הדיווח, בירנבאום מכר כ-80 אלף מניות (מתוך ה-173.5 אלף מניות  ברשותו). על פי מחיר המנייה היום (ד') - 48 דולר למניה - מדובר על תמורה של כ־4 מיליון דולר.

 

סודהסטרים נסחרת הן בבורסת ת"א והן בבורסת נאסד"ק ושוויה עומד על כ-3.7 מיליארד שקל (כמליארד דולר). מתחילת השנה, מניית החברה הוסיפה כ-24%. בנוסף לבירנבאום, ריל פרופרטי, המחזיקה השנייה בגדולה במניות סודהסטרים (6%), מכרה חלק קטן של 3 אלף מניות וירדה לאחזקה של 1.27 מיליון מניות בחברה.

 

אין אופציות לדירקטורים

 

במסגרת האסיפה שהתכנסה לפני כיומיים, אישרו בעלי המניות בסודהסטרים את מדיניות התגמול של החברה. בהקשר זה פורסם היום כי בעלי המניות הצביעו נגד התכנית להענקת אופציות לשלושה דירקטורים בחברה. מדובר על תכנית להענקת 30 אלף אופציות לכל אחד מבין שני הדירקטורים, פרופ' יחזקאל אופיר ואבישי אברהמי, שנכנסו לתפקידם במועצת המנהלים של החברה במהלך חודש מאי 2016.

 

בחברה היו מעוניינים להעניק לשניהם אופציות בדומה לכל חברי ההנהלה שזכו לאופציות במסגרת תוכניות המענקים משנת 2010, 2013 ו-2015. הדירקטורים יוכלו לממש אופציות אלה בתוך כחמש שנים ממועד הקצאתם, ולפי מחיר מימוש של 14.73 דולר (עמוק בתוך הכסף), מחיר הסגירה של מניית החברה ביום שבו הצטרפו. תקופת המימוש תתפרס לשלושה שלבים כאשר מדי שנה יוכלו לממש שליש מהאופציות שניתנו להם.

 

הפסד של נבחרת הבייסבול

סודהסטרים שמשה כנותנת החסות הראשית לנבחרת הבייסבול הישראלית במסגרת הופעתה הראשונה אי-פעם באליפות העולם בבייסבול שמתקיימת בקוריאה, יפן וארה"ב.

 

במסגרת החסות, התנוססה לוגו סודהסטרים על גבי מדי הנבחרת הרשמיים, הן על החולצות והן על קסדות חברי הנבחרת. דניאל בירנבאום, מנכ"ל סודהסטרים העולמית ציין בעבר ש"כיליד ארה"ב, אני חובב מושבע של המשחק ואף שיחקתי כילד ב- Little League בניו יורק". לפני מספר שעות נודע כי הנבחרת סיימה את הקמפיין המופלא והודחה מאליפות העולם בבייסבול לאחר שהפסידה 8:3 ליפן בשלב רבע הגמר.

 

דניאל בירנבאום מנכ"ל סודהסטרים דניאל בירנבאום מנכ"ל סודהסטרים

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x